Aktuální rozpis aktivit

Aktivizace Aktuální rozpis aktivit

PONDĚLÍ 19. 6.
Aktivita Místo konání Čas Pracovník
Kondiční cvičení A2 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení A2 10:15-10:45 Pavla
Kondiční cvičení D1 9:30 - 10:00 Sima
Trénování paměti B1 9:30-10:30 Slávka
Individuální práce   10:15-12:00 Sima
Individuální logopedie Jedn.odd. 9:00-12:00 Simona
Individuální rozhovory u lůžka 9:00-12:00 Anna
Trénování paměti B3 14:00-15:00 Slávka
Výtvarná dílna   13:30-15:30 Sima
Zpívání pro radost A3 14:00-15:00 Sima
Individuální rozhovory U lůžka 13:00-15:30 Pavla
Individuální rozhovory U lůžka 13:00-15:30 Anna
Individuální logopedie Jedn. oddělení 13:00-15:30 Simona
ÚTERÝ 20. 6.
Kondiční cvičení B1 9:30-10:00 Slávka
Kondiční cvičení B1 10:15-10:45 Slávka
Kondiční cvičení A2 9:30-10:00 Hanka
Kondiční cvičení A2 10:15-10:45 Hanka
Trénování paměti D1 9:30-10:30 Sima
Individuální logopedie Jedn. oddělení 9:00-12:00 Simona
Výtvarná dílna   13:30-15:30 Sima
Skupinové dechové cvičení Tělocvična 13:15:13:45 Simona
Skupinové dechové cvičení Tělocvična 14:15-14:45 Simona
Spoteee Tělocvična 13:15-14:45 Simona
Zpívání pro radost D1 14:00-15:00 Hanka
STŘEDA 21. 6.
Terapeutická skupina Místnost č. 16 9:00-10:30 Jiří
Kondiční cvičení Tělocvična 9:30-10:00 Sima
Tai-chi Tělocvična 10:15-10:45 Sima
Spoteee Tělocvična 9:30-10:45 Sima
Trénování paměti A2 9:30-10:30 Slávka
Individuální tvoření U lůžka 9:00-12:00 Zuzka
Individuální rozhovory U lůžka 9:00-12:00 Anna
Individuální loutkoterapie U lůžka 9:00-12:00 Hana Strejč.
Individuální zahradničení Jedn. oddělení 9:00-12:00 Pavla
Individuální logopedie Jedn. oddělení 9:00-12:00 Simona
Hudební vystoupení Kinosál 16:00-17:00 Aktivizace
Pánský klub Spol. místnost 15:30-16:30 Zdeněk
Taneční hodina Tělocvična 14:00-15:00 Hanka S.
Individuální loutkoterapie Jedn.oddělení 15:00-16:00 Hanka S.
Individuální práce Jedn. oddělení 13:00-15:30 Aktivizace
Individuální muzikohraní U lůžka 13:00-15:30 Hanka
Individuální rozhovory Jedn. oddělení celý den Jiří
ČVRTEK 22. 6.
Kondiční cvičení Tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení Tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee Tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Aktivní dopoledne D1 9:30-10:45 Sima
Bohoslužba slova Kaple 9:30-10:30 Katol.církev
Individuální rozhovory U lůžka 9:30-11:00 Aktivizace
Skupinová relaxace Spol.místnost 14:00-15:00 Sima
Keramická dílna   13:30-15:30 Zuzka
Pohyb v tanci Tělocvična 14:00-15:00 Hanka S.
Literární návraty Knihovna 15:15-16:15 Hanka S.
Povídání pro potěchu ducha A2 14:00-15:00 Anna
Individuální rozhovory U lůžka 13:00-15:30 Slávka/Hanka
Individuální rozhovory Jedn.oddělení odpoledne Jiří
  PÁTEK 23. 6.    
Kondiční cvičení Tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení Tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee Tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Pěvecký sbor Kinosál 9:30-10:30 Hanka
Individuální logopedie Jedn. oddělení 9:00-12:00 Simona
Individuální loutkoterapie U lůžka 14:00 Hanka Strejč.
Individuální muzikohraní U lůžka 13:00-14:00 Hanka
Individuální logopedie Jedn. oddělení 13:00-15:30 Simona
Dobrovolnické odpoledne
Salón krásy Zimní zahrada 11:00-15:00 Dobrovolníci
Tvořivá dílna dle počasí 13:30-15:30 Zuzka
Výlet na Chodovskou Tvrz   14:00-15:30 Pavla
Roznáška novin+indiv.rozhovory   13:00-15:30 Aktivizace

Případné změny aktivit Vám budou včas oznámeny.

kalendář akcí

červen 2017

Po Út St Čt So Ne
29
30
31
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10
11
12 13 14 15 16 17 18
19 20
21
22 24 25
26 27
28
30 1 2

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

166 265 návštevníků webu
zřizovatel
partneři