Aktuální rozpis aktivit

Aktivizace Aktuální rozpis aktivit

PONDĚLÍ 14. 8.
Aktivita Místo konání Čas Pracovník
Kondiční cvičení D1 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení A2 10:15-10:45 Pavla
Trénování paměti B1 9:30-10:30 Hanka
Individuální logopedie Jedn. oddělení celý den Simona
Individuální rozhovory u lůžka celý den Anna
Trénování paměti B3 14:00-15:00 Hanka
Výtvarný ateliér   13:30-15:30 Pavla
Zpívání pro radost A3 13:30-14:30 Anna
ÚTERÝ 15. 8.
Kondiční cvičení B1 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení A2 10:15-10:45 Pavla
Trénování paměti D1 9:30-10:30 Hanka
Individuální loutkoterapie u lůžka celý den Hana Strej.
Individuální logopedie Jedn. oddělení 9:00-12:00 Simona
Výtvarný ateliér   13:30-15:30 Pavla
Skupinové dechové cvičení Tělocvična 13:15:13:45 Simona
Skupinové dechové cvičení Tělocvična 14:15-14:45 Simona
Spoteee Tělocvična 13:15-14:45 Simona
Zpívání pro radost D1 13:30-14:30 Pavla
STŘEDA 16. 8.
Kondiční cvičení Tělocvična 9:30-10:00 Hana Str.
Relaxační cvičení Tělocvična 10:15-10:45 Hana Str.
Spoteee Tělocvična 9:30-10:45 Hana Str.
Terapeutická skupina Místnost č. 16 9:00-10:00 Jiří
Trénování paměti A2 9:30-10:30 Hanka
Individuální rozhovory Jedn. oddělení celý den Jiří/Anna
Individuální zahradničení   9:00-12:00 Pavla
Šperkařská dílna   13:30-15:30 Pavla
Hudební vystoupení divadelní sál S'Est NOIR 14:00-15:00 Klára
Individuální loutkoterapie u lůžka 13:00-17:00 Hana Strej.
Individuální muzikohraní u lůžka 13:00-15:30 Hanka
ČVRTEK 17. 8.
Kondiční cvičení Tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení Tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee Tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Aktivní dopoledne D1 9:30-10:45 Hanka
Individuální práce u lůžka 9:00-12:00 Anna
Individuální rozhovory   13:00-17:00 Jiří
Individuální rozhovory u lůžka 13:00-15:45 Pavla
Výtvarný ateliér   13:30-15:30 Pavla
Povídání pro potěchu ducha A2 13:30-14:30 Anna
  PÁTEK 18. 8.    
Kondiční cvičení Tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Spoteee Tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Individuální práce+noviny   10:15-12:00 Pavla
Individuální rozhovory u lůžka 9:00-14:00 Hana Strej.
Pěvecký sbor divadelní sál S'Est NOIR 9:30-10:30 Hanka
Výtvarný ateliér   13:30-15:30 Pavla
Skupinová muzikoterapie A2 13:30-14:30 Hanka

Případné změny aktivit Vám budou včas oznámeny.

kalendář akcí

srpen 2017

Po Út St Čt So Ne
31 1
2
3 4 5 6
7 8 11 12 13
14 15
16
17 18 19 20
21
22
23 24 25 26 27
28 29
30
31 1 2 3

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

186 962 návštevníků webu
zřizovatel
partneři