Zahradní slavnost 2016

Fotogalerie Archiv Archiv 2016 Září 2016 Zahradní slavnost 2016

V neděli 11. září se již podruhé v DS Chodov rozezněla hudba, rozvoněly grilované dobroty, roztočilo víno a hlavně se užívalo dobré zábavy. Probíhala zde totiž oblíbená Zahradní slavnost. Letos ji spolu s paní ředitelkou Mgr. Bc. Ilonou Veselou zahajovala bývalá ministryně spravedlnosti prof. JUDr. Helena Válková, CSc. a Ing. Pavel Čihák, poslanec Parlamentu ČR. Celý den svým vtipem zpříjemňoval moderátor Slávek Boura, kterému vedení Domova děkuje, že vše poskytl bez nároku na honorář. Na pódiu se představila muzikálová zpěvačka Andrea Holá, hudebník Petr Benda, undergroundová kapela The Primitives Group v čele s Ivanem Hajnišem a kapela Dlouhá noc. Mezitím si v atriové zahradě a na hale mohly děti vyzkoušet různé sportovní stanoviště, nechat si pomalovat obličej nebo samy vyrobit záložku do knížky. Právě vyřazené Knihy zde hledaly svého nového majitele, a to na tzv. burze knih, která v kinosále doprovázela fotografickou výstavu Arnošta Vrány s názvem Zanzibar.

Každý si zde našel to své a nechyběly ani stánky s rozmanitou nabídkou drobného zboží. Radost jste si mohli udělat např. bižuterií, batikovaným oblečením, svíčkami z chráněné dílny Camphill nebo výborným moravským vínem z vinných sklepů Skalák. Novinkou letos bylo tzv. bosoviště, kde si nejen děti mohly vyzkoušet různé hry pro svá chodidla. Odvážní dospělí měli zase možnost projít se po střepech. Celým dnem nás provázela dobrá nálada a velmi příznivé počasí, proto Zahradní slavnost přilákala nejen naše klienty s rodinnými příslušníky, ale také širokou veřejnost.

„Byl to jeden z dalších krásných dnů v Domově. Dnů, které mě přesvědčují o tom, že naše podpora seniorům je vítaná a platná, že má smysl pracovat na naší ideje Domova otevřeného a vstřícného a že pracuji v dobrém kolektivu na dobrém místě.“ vyjádřila se po slavnosti ředitelka Domova.

Poděkování také patří sponzorům, bez kterých by se Zahradní slavnost nemohla konat, a to PRVNÍ CHRÁNĚNÁ DÍLNA, ALFA SOFTWARE, SEMILEAS, SVÍTÍME ZDRAVĚ, VINNÉ SKLEPY SKALÁK, TENA, AVE-COMP, LÉKÁRNA U ČESKÉ KORUNY a ALFACLASSIC, TENA, KIMBERLY-CLARK PROFFESIONAL, PAC HOŘOVICE, ALIMPEX, MASO ANO a DAK LAG COFEE.

Za fotografie děkujeme Jonášovi Vohrnovi a panu Čihákovi. Za video děkujeme Lukáši Hytychovi.

 


Fotoalbum

kalendář akcí

leden 2022

Po Út St Čt So Ne
27 28 30 31 1 2
3 4
5
6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1
2
3 4 5 6

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

1 383 453 návštevníků webu
zřizovatel
partneři