Poděkování Domovu

O nás Uznání domova Poděkování Domovu

Poděkování paní Krejčové

Milá paní ředitelko, 

děkuji za sebe i za maminku. Sobotní zahradní slavnost byla opět jako v předcházejících letech velmi zdařilá, znovu dokázala jak úžasný kolektiv máte kolem sebe a dokážete pro seniory dělat maximum. Jsem ráda, že i maminka, která je již trvale na lůžku mohla díky Vašim obětavým sestřičkám na zahradu a vzpomínat na své dřívější procházky zde. A Vaše  osobní pozdravení pro ni bylo velmi milým překvapením a moc Vám děkuje.

Přeji Vám další úspěchy a děkuji  všem, kteří se o maminku denně staráte. Je to práce velmi náročná, ale u Vás v domově se vždy setkáváme s úsměvy a klidnou atmosférou.

                                                     Srdečně Vás zdravím. Krejčová 

Poděkování paní Mesršmídové

Děkuji za zprávy, je toho tolik, co jste schopni vytvořit. Úžasná práce!. Jste „stát ve státě“J. Kéž by ale ten náš skutečný byl budovaný na podobných principech laskavosti, vstřícnosti a myšlení na druhé.

Přeji vám všem to nejlepší, hodně inspirativních nápadů, potřebných financí, dobrých vztahů, ochotných lidí a zdraví.

Marie Mesršmídová

Poděkování od rodiny

Řešit nesamostatnost blízkého člověka, je vždy složité. Několik let jsme se snažili vše zvládnout sami, nakonec ve shodě s babičkou jsme požádali o pomoc Vás. Minulý rok, konkrétně 18. 11. 2014, babička nastoupila k Vám do domova. Kvalita života se jí nejen zlepšila, ale i adaptace v 90-ti letech proběhla díky Vám vcelku bezproblémově.

Přijměte naše poděkování a velikou úctu k Vaší práci, která má smysl a je tolik potřebná.

Renata Chládková, vnučka
Jiří Votruba, syn

Poděkování od paní Krejčové

Dobrý den paní ředitelko,

ráda bych Vám srdečně poděkovala za vzornou péči a starostlivost, kterou Vy i Vaši pracovníci poskytují klientům - konkrétně mamince paní Č. Maminka pobyt u Vás považuje za svůj domov a za každodenní úsměvy pracovníků i jejich péči na oddělení A2 velmi děkuje a váží si toho. Přeji Vám klidné vánoční svátky a do nového roku 2016 hodně pracovních i osobních úspěchů. Děkuji za optimismus a přátelkou atmosféru, kterou denně rozdáváte mezi klienty domova.

S pozdravem Krejčová St.

 Poděkování od paní Grandeové

Vážená paní Vohrnová,

moc děkuji za přání a hlavně za Vaši velmi dobrou péči o staré lidi, což není všude tak samozřejmé. Ja jsem členka komise seniorů a bohužel jsem osobně u Vás ještě nebyla, ale reference a množství akcí, které pro tyto tak zranitelné lidi pořádáte, svědčí o opravdu lidském vztahu ke svým svěřencům.

Dovoluji si Vám osobně a celému kolektivu pracovníků, jakož i obyvatelům Vašeho domova popřát krásné Vánoce a hodně zdraví, krásných zážitků, sil a optimizmu k překonávání nelehkého, ale přirozeného údělu stáří. S Vaší péčí a pomocí se jistě zvládá snáze a radostněji.

Věra Grandeová, Komise seniorů MČ Praha 11

Poděkování od paní Kirsteinové

Vážená paní ředitelko,

o Vánocích lidé více přemýšlejí o svých vztazích k lidem, kteří je obklopují a vzpomínají na ty blízké, kteří jim byli drazí, ale již nenávratně odešli. V letech 1995-1999 strávili naše rodiče Š. poslední roky svého života ve Vaší instituci. S vděkem vzpomínáme na mimořádnou péči Vašich pracovníků a jejich vlídný přístup k rodičům.

Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2016.

Blanka Kirsteinová

Poděkování od pana Frajera

Tímto bych chtěl ještě jednou velmi poděkovat Vám a celému kolektivu z domova za bezvadnou péči, kterou jste věnovali našemu otci a babičce. Přeji vám hodně sil a nadále i odhodlání pro tuto náročnou práci.

Luboš Frajer

Poděkování od pana Kuby

Vážení přátelé,

měl jsem ve Vaší péči maminku po dlouhých 6 let od podzimu 2009 až do letošního 22. listopadu, kdy nás moje maminka navždy opustila. Chci Vám všem touto cestou poděkovat za péči, kterou jste jí s láskou a úsměvem věnovali. Jsem si dobře vědom, že ne vždy to bylo snadné a jednoduché, zejména potom, kdy maminka přestala chodit a zůstala trvale na lůžku. Přijměte proto prosím ještě jednou mé upřímné poděkování jako projev vděčnosti za prokázané služby.

Petr Kuba

Poděkování paní Černíkové

Dobrý den,

moje teta byla Vaší klientkou, bydlela na B1 až do 25. 12. 2015. Chtěla bych poděkovat za veškerou péči jí poskytnutou a vyzdvihnout profesionální a laskavý přístup všech, kteří se o ni starali na tomto oddělení. Moje teta byla nepohyblivá, inkontinentní, plně odkázaná na personál, o to více si ceníme jejich nelehké práce a služeb.

Děkujeme, s pozdravem
za rodinu Michaela Černíková

Poděkování zdravotním sestrám na oddělení B1

15. 2. 2016 byla telefonicky podána pochvala na zdravotní sestřičky paní Marcelu Baťkovou a Zdenu Marešovou z úseku B1. Pochvalu podala paní Prudká – dcera naší klientky paní Petelíkové. Velmi obě sestřičky chválí za kvalitní péči a velmi pěkný přístup k mamince.

Poděkování pracovníkům na oddělení A1

Ráda bych poděkovala celému pracovnímu kolektivu oddělení A1 za obětavou a laskavou péči, kterou zpříjemnil poslední roky života paní Janě Friedmannové. Velmi si Vás všech vážím, neboť práce se starými lidmi je náročná fyzicky, ale i psychicky. Do dalších let Vám přeji hodně elánu, zdraví a osobní spokojenosti!

Zuzana Schilhartová (dcera)

Paní Zuzana Schilhartová věnovala pracovníkům na oddělení A1 za péči, kterou věnovali její mamince, Smoothie Maker a kávovar Dolce Gusto. Děkujeme!

kalendář akcí

září 2018

Po Út St Čt So Ne
27
28
30 31 1 2
3 4 5 6 7
8
9
10
11
12
13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24
25
26
27 28 29 30

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

představení domova

Virtuální prohlídka

Kontakt

Domov pro seniory Chodov
Donovalská 2222/31
Praha 4 - Chodov
149 00

Recepce: +420 267 907 111

chodov@seniordomov.cz

384 829 návštevníků webu
zřizovatel
partneři