Aktuální rozpis aktivit

Poskytované služby ART = aktivizace, rehabilitace, terapie Aktuální rozpis aktivit

PONDĚLÍ 17. 9.
Aktivita Místo konání Čas Pracovník
Kondiční cvičení D1 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení A1 9:30-10:00 Pavla
Trénování paměti B1 9:30-10:30 Slávka/Ondra
Individuální zahradničení   dopoledne Pavla
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne Pavla
Výtvarný ateliér   13:30-15:30 Tereza
Trénování paměti B3 14:00-15:00 Slávka/Ondra
Trénink na Chodovskou šipku tělocvična 15:00-15:45 Pavla
Skupinová muzikoterapie A3 14:00-15:00 Hanka
ÚTERÝ 18. 9.
Kondiční cvičení B1 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení A1 10:15-10:45 Pavla
Trénování paměti D1 9:30-10:30 Slávka
Kondiční cvičení A1 9:30-10:00 Hanka/Ondra
Kondiční cvičení A1 10:15-10:45 Hanka/Ondra
Individuální práce u lůžka dopoledne ART
Individuální tvoření u lůžka dopoledne Zuzka
Keramická dílna   13:30-15:30 Zuzka
Reminiscence reminiscenční místnost 14:00-15:00 Slávka/Ondra
Taneční zkouška tělocvična 13:15-13:45 Hana S.
Individuální canisterapie úsek A 13:00-14:00 Jana D.
STŘEDA 19. 9.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Relaxační cvičení tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Trénování paměti A2 9:30-10:30 Hanka/Ondra
Tvořivé dopoledne B3 10:00-11:00 Zuzka
Individuální rozhovory jedn. oddělení v průběhu dne ART
Filmové odpoledne divadelní sál 14:00-15:00 Hanka/Ondra
Pánský klub reminiscenční místnost 15:30-16:30 Zdeněk
ČVRTEK 20. 9.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Slávka
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Slávka
Spoteee tělocvična 9:30-10:45 Slávka
Aktivní dopoledne D1 9:30-10:45 Hanka
Bohoslužba kaple 9:30-10:30 Katol. církev
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Keramická dílna   13:30-15:30 Zuzka
Zpívání pro radost A3 14:00-15:00 Hanka/Ondra
PÁTEK 21. 9.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Ondra
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Ondra
Spoteee tělocvična 9:30-10:00 Ondra
Pěvecký sbor divadelní sál 9:30-10:30 Hanka
Individuální tvoření u lůžka dopoledne Zuzka
Individuální logopedie jedn. oddělení v průběhu dne Eva
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Noviny+nákupy   během dne Pavla
Tvořivé odpoledne D2 13:30-15:30 Zuzka
Povídání pro potěchu ducha A2 13:30-14:30 Slávka

Případné změny aktivit Vám budou včas oznámeny.

kalendář akcí

září 2018

Po Út St Čt So Ne
27
28
30 31 1 2
3 4 5 6 7
8
9
10
11
12
13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24
25
26
27 28 29 30

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

představení domova

Virtuální prohlídka

Kontakt

Domov pro seniory Chodov
Donovalská 2222/31
Praha 4 - Chodov
149 00

Recepce: +420 267 907 111

chodov@seniordomov.cz

383 959 návštevníků webu
zřizovatel
partneři