Mezigenerační hry dětí a seniorů

Ve čtvrtek 30. srpna se konalo ne zahradě setkání seniorů a dětí. Přátelské klání nazvané jako Mezigenerační hry dětí a seniorů svedlo dohromady účastníky příměstského tábora, který se konal poslední prázdninový týden v Kulturním centru Zahrada pod vedením Hanky Strejčkové za spolupráce Filipa Nováka a Aleny Štěpánové. Posláním tábora bylo propojení dětí českých a dětí cizinců žijících v Praze. A jak název Poutníci po hvězdách napovídal, šlo o společný týden na cestě za porozuměním, poznáním jiných kultur a rozmanitostí světa.

Na programu v DS Chodov, kam se malí Poutníci vydali, byly klasické, ale i netradiční soutěžní disciplíny z oblastí trénování paměti, procvičování koordinace, jako například složit co nejvíce slov z deseti písmenek, která děti během mžiku popadnou, ze sportu pak několik variant překážkové dráhy. Na trať se vydávaly smíšené týmy, a to vždy jeden senior a dvě děti. Zapojit se mohl opravdu každý, děti s velkou radostí tlačily i vozík! Aby ne, když celé odpoledne bylo příjemné a s tím i všichni malí i dospělí účastníci her. Zdolat všechna stanoviště se nakonec s úspěchem podařilo každému. Děti dostaly diplom a drobné ceny, stejně tak senioři neodešli s prázdnou.

Mezigenerační hry dětí a seniorů potěšily malé i starší, rozhodně byly nezapomenutelným zážitkem a zpestřením.  


Fotoalbum

kalendář akcí

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
28
30
1 2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
17 18
20
21
22 23 24 25
26 27
28
29 30 31 1

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 577 055 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi