Život na Domově A

Fotogalerie Archiv Archiv 2020 Březen, duben, květen 2020 Život na Domově A

Co se děje na domově A

V této době, kdy nemáte možnost navštěvovat Vaše milované a blízké, se je snažíme ještě více rozptýlit individuálními rozhovory na pokojích. Při příznivém počasí je doprovázíme a umožňujeme pobyt na balkónech, kde si povídají, čtou časopisy nebo sluní a čerpají blahodárnou energii ze slunečních paprsků.

Zcela imobilním klientům personál předčítá z knih nebo časopisů. Od pondělí do pátku probíhají individuální rehabilitace s naší interní fyzioterapeutkou.

S Vašimi blízkými i přes nařízená vládní opatření můžete být ve spojení prostřednictvím telefonických rozhovorů, videohovorů přes SKYPE, e-mailů, pohlednic, dopisů, vytištěných fotek či přes vzájemné předávání vzkazů. Pokud jste ještě těchto možností nevyužili, obraťte se na kmenovou sociální pracovnici Jitku Peroutkovou, ideálně mailem jitka.peroutkova@seniordomov.cz.

Na základě individuálních přání zajišťujeme nákupy minerálních vod, potravin či hygienických potřeb. Nicméně rodiny také mají možnost přinášet do růžového kontejneru, který je umístěn před vchodem Domova, vše, co jejich příbuzným udělá radost. Jsme rádi, že už nyní nosíte různé dárky, gratulace, ovoce a v neposlední řadě i sladkosti. Z důvodu nařízených opatření Vás prosíme o to, aby tyto věci byly trvanlivé a zabaleny do igelitu nebo folie. Musíme totiž provést povinnou dezinfekci povrchu. Děkujeme za pochopení.

Do podpory našich klientů se také zapojují další a další lidé dobré vůle, kteří posílají obrázky, pozdravy, dopisy, sladkosti, ovoce, atd.

Všem Vám alespoň touto cestou moc děkujeme.

Klienti a zaměstnanci domova


Fotoalbum

kalendář akcí

červen 2021

Po Út St Čt So Ne
31
1 2 3 4 5 6
7
8
9
10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22
23
24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

1 225 712 návštevníků webu
zřizovatel
partneři