Život na Domově B

Fotogalerie Archiv Archiv 2020 Březen, duben, květen 2020 Život na Domově B

Co se nově děje na domově B?

Na Domově B se snažíme Vaším blízkým zpříjemnit dny na jejich pokojích rozhovory, které s nimi pravidelně realizují kmenové sociální pracovnice, zdravotní sestry a pracovníci přímé obslužné péče (pečovatelé). Snažíme se zjistit, jak aktuální situaci zvládají, být jim oporou a také jim zodpovědět jejich dotazy. Stejně tak jako vás, tak i je samotné zajímá, kdy se budou moci projít alespoň po daném patře, nebo kdy se podívají na zahradu. Chápeme, že situace není lehká, ale na tento typ otázek nedokážeme odpovědět, vše záleží na opatřeních, které jsou nařízené hygienickou stanicí.

Víme, že pro Vás i klienty domova není lehké, že se nemohou navštěvovat, proto nabízíme alternativu video hovorů pomocí aplikace Skype, které můžeme zajistit skrze naše tablety, stačí se telefonicky nebo emailem spojit s Bc. Sandrou Hromádkovou, sandra.hromadkova@seniordomov.cz, kmenová sociální pracovnice domova B.

Pohledy, dopisy a přání svým blízkým můžete zasílat poštou nebo i e-mailem. Našim klientům dělají radost a s radostí jim Vaše pozdravy rádi předáme. Nyní můžete pro své blízké nosit balíčky, které si myslíte, že je v této situaci potěší, jako jsou například knihy, časopisy nebo nějaké dobroty. Je důležité, aby byl balík pečlivě zabalen do omyvatelného obalu a označen jménem a patrem, kde Váš blízký bydlí. Prosím, dbejte na dodržení instrukcí. Jednou týdně také na Domově B probíhá realizace nákupů potravin a hygienických pomůcek, kdy se koordinátorky příslušných pater dotazují našich klientů, co by potřebovali a chtěli zakoupit.

Po celou dobu uzavření domova B jsou klienti rádi také za přítomnost aktivizačních pracovnic a fyzioterapeutky. Povídají si s nimi, předčítají jim z knih nebo s nimi provádí rehabilitační cvičení.

Na závěr moc děkujeme za darování různých džusů, minerálních vod, slazených nápojů a dobrot, které klientům zpříjemní každý den.
 


Fotoalbum

kalendář akcí

květen 2021

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24
25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

1 194 569 návštevníků webu
zřizovatel
partneři