III. ZÁMECKÁ SLAVNOST V DOMOVĚ PYŠELY

O nás / Aktuality / III. ZÁMECKÁ SLAVNOST V DOMOVĚ PYŠELY

III. ZÁMECKÁ SLAVNOST V DOMOVĚ PYŠELY

III. Zámecká slavnost v domově Pyšely

Druhá červnová sobota patřila v domově Pyšely III. Zámecké slavnosti, která se „do třetice“ nemohla vydařit lépe, a to včetně počasí.

Slavnost zahájila úvodním slovem Ilona Veselá, ředitelka Domova pro seniory Chodov a společně se starostkou města Pyšely, Štěpánkou Bednářovou a moderátorem Alexanderem Hemalou slavnostním přípitkem symbolicky odstartovali nabitý program.

Hvězdným hudebním hostem byl legendární Jakub Smolík, který nezklamal své četné fanoušky a rozezpíval publikum napříč generacemi. Po jeho vystoupení následovalo slavnostní odhalení knihobudky Domova, která je umístěna vedle autobusové zastávky a slouží nejen obyvatelům domova Pyšely, ale i čtenářům z řad veřejnosti. Přestřižení pásky se společně ujaly paní ředitelka DS Chodov a paní starostka Pyšel, které kromě přání, aby knihobudka dobře sloužila, přinesly také knihy s vlastnoručním věnováním. Poté už program patřil hudební produkci kapel Žíznivý Dubáci, Pyšelský Buráci, SUPer a DJ Ivaně. Děti opět potěšilo malování na obličej, výtvarná dílna, úkoly na stanovištích Skautů i odpolední návštěva miniZOO. Velkému zájmu se opět těšily komentované prohlídky zámku a výstava fotografií a dokumentů o historii i současnosti domova Pyšely. Děti i dospělí ocenili výborné občerstvení i pestrou nabídku prodejních stánků.

Poděkování patří všem milým návštěvníkům, vystupujícím, obyvatelům i zaměstnancům Domova, kteří si společně III. Zámeckou slavnost skvěle užili a už teď se těší na další setkání opět za rok!

Video ze slavnosti si můžete prohlédnout zde. 
 


Publikováno: 8. 6. 2024 Autor: Kateřina Svobodová Sekce: Aktuality

Fotoalbum

kalendář akcí

červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1
4
5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16
17
18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29
31
1 2 3 4

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

2 001 533 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi