Život ve vteřině aneb fotografie jako způsob komunikace

O nás / Aktuality / Život ve vteřině aneb fotografie jako způsob komunikace

Život ve vteřině aneb fotografie jako způsob komunikace

Zapojte se s námi do fotografické soutěže!
 

 

Život ve vteřině aneb fotografie jako způsob komunikace

Fotografická soutěž pro všechny, kteří rádi fotí.

Zúčastněte se a zašlete nám do soutěže fotografie. Cílem je získat fotografie z jarního a letního období 2021, které mapují život Vás všech. Co Vám udělalo radost, jak žijete, co zajímavého jste prožili, co se Vám líbilo, čím se zabýváte. Zkrátka fotografie z běžného života. Samozřejmě se nemusí týkat covid tématiky (i když mohou…).

V létě (srpen 2021) poté proběhne vyhlášení výsledků a předávání odměn. V případě různých stupňů opatření proti covid včetně uzavření DS máme několik variant, jak vyhlášení provést. Budeme Vás informovat.

Výběr fotografií a jejich hodnocení bude mít na starosti komise složená z několika členů a samozřejmě z předsedy – filmového producenta a fotografa Michala Kráčmera.

ZAPOJTE SE!


MgA. Michal Kráčmer

Absolvent Ekonomických teorií (FSV UK) a Filmové produkce (FAMU).

Jím produkované krátké filmy dokázal úspěšně distribuovat na prestižních festivalech po celém světě (Angers, Brussels, Edinburgh, Karlovy Vary, Cottbus, …) a některé také získaly mezinárodní ocenění.

S filmem “Decká z východu” rež. Aramisova vyhráli 3 hlavní ceny na festivalu v Thessaloniki a prošli mnoha workshopy vč. Torino Film Lab.

Byl oceněn jakožto Promising Producer na festivalu v Tallinnu (2014, EST) a získal Promotion Prize GWFF na festivalu v Cottbusu (2015, DE). Účastnil se programů jako Midpoint, MAIA, SOFA, ARCHIDOC, Producers Network a Workshop při festivalu v Cannes, Berlinale Talents a Trans Atlantic Partners. Nejnovější film “Můj neznámý vojín” je CZ-LV-SK koprodukce podpořena Eurimages.

Je také vedoucím katedry produkce na Akademii Michael.


SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFIE NALEZNETE VE FOTOGALERII ZDE!


 

 

 


Publikováno: 30. 4. 2021 Autor: Pavla Masopustová Sekce: Aktuality

kalendář akcí

červen 2021

Po Út St Čt So Ne
31
1 2 3 4 5 6
7
8
9
10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22
23
24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

1 225 677 návštevníků webu
zřizovatel
partneři