Květen v domově A

21. 06. 2026
V květnu proběhl s klientkami Pavlou, Evou a Marií, již tradiční „Beauty day“, které si ti náramně užily
a zároveň si odpočinuly.
 
Klienti na A2 společně „upekli“ nepečený ovocný dort a na zahradě si na něm pochutnali, kde bylo velmi příjemně.
 
Paní Jiřina se zúčastnila vernisáže obrazů, která byla spojená i s hudebním vystoupením, konalo se tentokrát v atriu zahrady a bylo to moc příjemné a celá akce byla milé pohlazení po duši.
 
13.5. proběhlo na patře A2 posezení s kytarou, kterého se zúčastnila p. Jiřina, p. Josef, a p. Olga.
Společně si zazpívali známé písně za doprovodu kytaristky Báry.
 
Promítání dokumentu 21.5. o historii DS Chodov se zúčastnil p. Mirek z A2.

27.5. Na mezigenerační setkání - MŠ semínko se opět zúčastnil p. Mirek z A2 a p.Olga z A3, formou hraní si s obrázky a textem se děti rozloučili, protože jejich ročník již nastoupí do 1. třídy.
 
Bc. Jitka Peroutková a Veronika Raková, DiS. - kmenové aktivizační pracovnice domova A
 
top