Aktuální rozpis aktivit

ART = aktivizace, rehabilitace, terapie Aktuální rozpis aktivit

PONDĚLÍ 19. 2.
Aktivita Místo konání Čas Pracovník
Kondiční cvičení A3 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení A3 10:15-10:45 Pavla
Trénování paměti B1 9:30-10:30 Slávka
Individuální logopedie jedn. oddělení celý den Eva
Individuální zahradničení   dopoledne Pavla
Individuální loutkoterapie u lůžka v průběhu dne Hana Strejč.
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne Pavla
Trénování paměti B3 14:00-15:00 Slávka
Výtvarný ateliér   13:30-15:30 Klára
Zpívání pro radost A3 14:00-15:00 Hanka
Zpívání pro radost B1 15:30-16:30 Dobrovolnice
ÚTERÝ 20. 2.
Kondiční cvičení B1 9:30-10:00 Zuzka
Kondiční cvičení B1 10:15-10:45 Klára J.
Trénování paměti D1 9:30-10:30 Hanka
Kondiční cvičení A2 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení A2 10:15-10:45 Pavla
Individuální práce u lůžka dopoledne Pavla/Hanka
Individuální logopedie jedn. oddělení dopoledne Eva
Individuální loutkoterapie u lůžka v průběhu dne Hana Strejč.
Individuální tvoření u lůžka dopoledne Zuzka
Skupinové dechové cvičení tělocvična 13:15-13:45 Eva
Skupinové dechové cvičení tělocvična 14:15-14:45 Eva
Spoteee tělocvična 13:15-14:45 Eva
Křeslo pro hosta divadelní sál S’Est NOIR 14:00-15:00 ART
Keramická dílna   13:30-15:30 Zuzka
Individuální canisterapie úsek B 13:00-14:00 Jana D.
Zvířátka u lůžka u lůžka 13:00-15:45 Pavla
STŘEDA 21. 2.
Terapeutická skupina místnost č. 16 9:00-10:30 Jiří
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Hanka
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Hanka
Spoteee tělocvična 9:30-10:00 Hanka
Ples 60. léta hala 14:00 ART
ČVRTEK 22. 2.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení tělovična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Aktivní dopoledne D1 9:30-10:45 Slávka
Bohoslužba slova kaple 9:30-10:30 Katol. církev
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Pohyb v tanci tělocvična 14:00-15:00 Hana S.
Literární návraty knihovna 15:15-16:15 Hana S.
Keramická dílna   13:30-15:30 Zuzka
PÁTEK 23. 2.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Slávka
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Slávka
Spoteee tělocvična 9:30-10:00 Slávka
Pěvecký sbor divadelní sál S’Est NOIR 9:30-10:30 Hanka
Noviny+nákupy   během dne Pavla
Individuální logopedie   v průběhu dne Eva
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Individuální tvoření u lůžka dopoledne Zuzka
Skupinová muzikoterapie divadelní sál S’Est NOIR 14:00-15:00 Hanka
Literární klub B3 14:00-15:00 Daniel
Tvořivé odpoledne D2 13:30-15:30 Zuzka
NEDĚLE 25. 2.
Kavárna u Čapků divadelní sál S’Est NOIR 14:00-15:00 Hana S.
Čtení u lampy společenská místnost 18:00 Hana/Slávka

Případné změny aktivit Vám budou včas oznámeny.

kalendář akcí

únor 2018

Po Út St Čt So Ne
29
30
31 1
2
3 4
5 6
7
8 9 10 11
12
14
15 16 17 18
19
20
21
22 23 24
25
26
27
28 1 2 3 4

25. 2. 2018
Kavárna u Čapků

25. 2. 2018
Čtení u lampy

27. 2. 2018
Oslava narozenin

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

273 014 návštevníků webu
zřizovatel
partneři