Aktuální rozpis aktivit

ART = aktivizace, rehabilitace, terapie Aktuální rozpis aktivit

PONDĚLÍ 16. 4.
Aktivita Místo konání Čas Pracovník
Kondiční cvičení D1 9:30-10:00 Olga
Kondiční cvičení A1 9:30-10:00 Hanka
Kondiční cvičení A1 10:15-10:45 Hanka
Trénování paměti B1 9:30-10:30 Slávka
Individuální zahradničení   dopoledne Pavla
Individuální loutkoterapie u lůžka v průběhu dne Hana S.
Individuální logopedie   celý den Eva
Zahradní práce s dobrovolníky   14:00-16:00 Pavla
Pečení s dobrovolníky A2 13:30 Hanka
Výtvarný ateliér   13:30-15:30 Olga
Trénování paměti B3 14:00-15:00 Slávka
Zpívání pro radost B1 15:30-16:30 Hedvika
ÚTERÝ 17. 4.
Kondiční cvičení B1 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení B1 10:15-10:45 Pavla
Trénování paměti D1 9:30-10:30 Slávka
Kondiční cvičení A1 9:30-10:00 Hanka
Kondiční cvičení A1 10:15-10:45 Hanka
Individuální práce u lůžka dopoledne ART
Individuální logopedie jedn. oddělení dopoledne Eva
Individuální loutkoterapie u lůžka v průběhu dne Hana S.
Individuální tvoření u lůžka  dopoledne Zuzka
Dech, řeč, pohyb tělocvična 13:15-13:45 Eva
Dech, řeč, pohyb tělocvična 14:15-14:45 Eva
Spoteee tělocvična 13:15:14:45 Eva
Zpívání pro radost D1 14:00-15:00 Olga
Vernisáž kaple 14:00-15:00 ART
Individuální canisterapie domov A 13:00-14:00 Jana D.
STŘEDA 18. 4.
Terapeutická skupina Místnost č. 16 9:00-10:30 Jiří
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Hana S.
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Hana S.
Spotee tělocvična 9:30-10:45 Hana S
Trénování paměti A2 9:30-10:30 Slávka
Tvořivé dopoledne B3 10:00-11:00 Zuzka
Individuální rozhovory jedn. oddělení v průběhu dne ART
Křeslo pro hosta divadelní sál S’Est NOIR 14:00-15:00 ART
Zkouška pěveckého sboru divadelní sál S’Est NOIR 15:30-16:30 Hanka
Tanec vsedě tělocvična 15:30-16:15 Hana S.
Pánský klub reminiscenční místnost 15:30-16:30 Zdeněk
ČVRTEK 19. 4.
VÝLET dendrologická zahrada 10:00 Klára/Slávka
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Aktivní dopoledne D1 9:30-10:45 Hanka
Bohoslužba kaple 9:30-10:30 Katol.církev
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Keramická dílna   13:30-15:30 Zuzka
Senioři v kuchyni B2 13:30-15:30 Pavla
Zpívání pro radost A3 14:00-15:00 Hanka
Tanec vsedě tělocvična 14:00-14:30 Hana S.
Tanec vsedě tělocvična 14:30-15:00 Hana S.
Literární návraty knihovna 15:15-16:15 Hana S.
Tvoření s dobrovolníky hala 14:00-15:30 Olga
Akademie 3. věku divadelní sál S’Est NOIR 15:30-16:30 Lektoři U3V
PÁTEK 20. 4.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Olga
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Olga
Spoteee tělocvična 9:30-10:00 Olga
Pěvecký sbor divadelní sál S’Est NOIR 9:30-10:30 Hanka
Hra se slovy knihovna 9:30-10:30 Hana S.
Individuální tvoření u lůžka dopoledne Zuzka
Individuální logopedie   9:00-12:00 Eva
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Noviny + nákupy   během dne Slávka
Tvořivé odpoledne D2 13:30-15:30 Zuzka
Povídání pro potěchu ducha A2 13:30-14:30 Olga
Literární klub B3 14:00-15:00 Daniel
Zkouška pěveckého sboru divadelní sál S’Est NOIR 15:30-16:00 Hanka

Případné změny aktivit Vám budou včas oznámeny.

kalendář akcí

duben 2018

Po Út St Čt So Ne
26
27
28
29 30 31 1
2 3
4
5 6 7 8
9 10
11
12
13 14 15
16
17
19
20 21 22
23
24
25
26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

303 347 návštevníků webu
zřizovatel
partneři