Firemní dobrovolnictví v r. 2021

Dobrovolnictví Firemní dobrovolnictví Firemní dobrovolnictví v r. 2021

Podzimní výpomoc s údržbou zahrady Domova od společnosti LEVI STRAUSS PRAHA

V listopadu 2021 se tým dobrovolníků ze společnosti Levi Strauss rozhodl nám vypomoci s pracemi na zahradě. Bylo potřeba zejména shrabat listí, vytrhat plevel z chodníků, začít s údržbou zahradního nábytku - obrousit a natřít lavičky. Skupina odvedla dobrou práci, zahrada prokoukla a my mockrát děkujeme!


Jarní úklid zahrady se společností Dentsu X

První skupinou, která k nám v roce 2021 zavítala v rámci dobrovolnického dne, byla skupina dobrovolníků z agentury Dentsu X. Vesele naladěný tým se pustil do práce s vervou a za ten den, který u nás strávili, udělali opravdu mnoho práce. Pomohli nám s údržbou zahrady - shrabali listí a větvičky, které přinesl zrovna v posledních dnech před touto akcí silný vítr, vypleli záhony, vytrhali plevel z chodníků, vyčistili zahradní nábytek, petanqové hřiště a bosonohou stezku. Patří jim velký dík, protože jejich práce byla opravdu vidět a pro nás byla velkým přínosem. Děkujeme!


Úklid po stavebních pracech na zahradě Domova s NN pojišťovnou

19. 5. 2021 nám s prací na zahradě pomohla skupina dobrovolníků z pojišťovny NN. Menší, ale výkonný tým z této pojišťovny odvedl kus práce, nezastavilo je i chvílemi deštivé počasí. My jim velice děkujeme, stejně tak i organizaci HESTIA - čiň dobro volně, která nám jejich působení u nás domluvila. Tak třeba zase někdy příště!


Pletí záhonů v zahradě s NFA

Začátkem června do Domova zavítal tým dobrovolníků z Národního filmového archivu. Dobrovolníci nám přišli pomoci zejména s údržbou záhonů a pletím plevele z chodníků. Menší, avšak pracovitý tým, stihl vyplít několik záhonů a to jak před Domovem okolo zahrádky cukrárny, tak také na velké zahradě. Děkujeme jim a budeme potěšeni, když nás zase někdy navštíví a nabídnou svou pomoc.


Příprava prostoru před novým vstupem k bufetu ze zahrady Domova

V červnu 2021 nám také manuálně vypomohla skupina kolegů z Komerční banky a to tentokrát s přípravou prostoru, kde se chystá nový vchod do Domova ze zahrady. Tento prostor nabídne přímý vstup z velké zahrady do bufetu a haly. Bylo zde potřeba upravit podklad pro zasetí nové trávy a vybudování pohodlného přístupu. Dobrovolníci prostor velmi pečlivě a rychle perfektně připravili. Děkujeme, i tato práce pro nás byla velkým přínosem a pomocí.

 

kalendář akcí

leden 2022

Po Út St Čt So Ne
27 28 30 31 1 2
3 4
5
6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1
2
3 4 5 6

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

1 383 464 návštevníků webu
zřizovatel
partneři