Firemní dobrovolnictví v r. 2019

Dobrovolnictví Firemní dobrovolnictví Firemní dobrovolnictví v r. 2019

Dobrovolnický den se společností ČEZ

Dne 6. 6. 2019 dopoledne tým dobrovolníků ze společnosti ČEZ doprovodil naše klienty do Dendrologické zahrady v Průhonicích.

Všichni obdivovali krásy tamní fauny i flory. Procházku si zpříjemnili posezením v místní  kavárně u kávy a zákusku, kde si také odpočinuli. Počasí bylo příjemné, slunce hřálo a výlet se opravdu vydařil. Díky dobrovolníkům se mohli akce zúčastnit také klienti na vozíku.

Odpoledne pak společný program pokračoval v atriu Domova v podobě sportovního dne. Klání se zúčastnili i sportovci, kteří dopoledne nejeli do Dendrologické zahrady a tak se dobrovolníci mohli seznámit s dalšími klienty Domova. Soutěžilo se v různých disciplínách, například hod na kužel, kuželky či trefa na panáka. Strávili jsme tak příjemné odpoledne a kromě protažení se jsme si i dobře popovídali a navzájem se poznali. Dobrovolníkům jsme na závěr ukázali náš Domov a obdarovali je vlastnoručními výrobky z naší výtvarné dílny.

 

Dobrovolnický den s firmou ČSOB - Give&Gain Days
Také letos jsme se zapojili do programu Give&Gain Days portálu zapojimse.cz. V pátek 17. 5. k nám zavítal tým obchodního oddělení banky ČSOB složený z 10 dobrovolníků. Našim klientům přichystali sportovní dopoledne. Ti si tak mohli na pěti stanovištích vyzkoušet například hod míčkem, lovení rybek či kuželky. Do sportovního klání se zapojila řada klientů a soutěžili s chutí. Na odpoledne si dobrovolníci pro naše klienty připravili piknik, při jehož zahájení jsme vyhlásili výsledky a rozdali ceny výhercům. Na samotný piknik dobrovolníci vše připravili vlastními silami a hosté tak mohli ochutnat domácí závin, několik druhů bábovek, slané šneky, ovoce a mnoho dalšího. Pro zpestření odpoledne zahráli na kytaru a harmoniku několik písní synové jedné z dobrovolnic. Den byl velmi vydařený.

kalendář akcí

říjen 2019

Po Út St Čt So Ne
30
1
2 3 4 5 6
9
12 13
14 15 18 19 20
21 22
23
24 25 26 27
28 29 31 1
2
3

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

685 077 návštevníků webu
zřizovatel
partneři