Aktuální rozpis aktivit

Služby ART = aktivizace, rehabilitace, terapie Aktuální rozpis aktivit

PONDĚLÍ 15. 10.
Aktivita Místo konání Čas Pracovník
Kondiční cvičení D1 9:30-10:00 Denisa
Kondiční cvičení A1 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení A1 10:15-10:45 Pavla
Trénování paměti B1 9:30-10:30 Ondra
Individuální zahradničení u lůžka v průběhu dne  Pavla
Individulní rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Výtvarný ateliér   14:00-15:00 Tereza
Čtení z bible kaple 14:00-15:00 Husitská církev
Beseda B3 14:00-15:00 Ondra/Pavla
ÚTERÝ 16. 10.
Kondiční cvičení B1 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení B1 10:15-10:45 Pavla
Trénování paměti D1 9:30-10:30 Denisa
Kondiční cvičení A1 9:30-10:00 Ondra
Kondiční cvičení A1 10:15-10:45 Ondra
Individuální práce u lůžka dopoledne ART
Individuální loutkoterapie u lůžka v průběhu dne Hana S.
Individuální tvoření u lůžka dopoledne Zuzka
Keramická dílna   13:30-15:30 Zuzka
Tvořivé odpoledne A3 13:30-15:30 Tereza
Beseda divadelní sál 14:00-15:00 Ondra/Pavla
Individuální canisterapie úsek B 13:00-14:00 Jana D.
STŘEDA 17. 10.
Terapeutická skupina místnost č. 16 9:00-10:30 Jiří
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Slávka
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee tělocvična 9:30-10:45 Slávka
Trénování paměti A2 9:30-10:30 Ondra
Tvořivé dopoledne B3 10:00-11:00 Zuzka
Individuální rozhovory jedn. oddělení v průběhu dne ART
Hudební vystoupení divadelní sál 14:00-15:00 Pavla/Ondra
Pánský klub reminiscenční místnost 15:30-16:30 Zdeněk
ČVRTEK 18. 10.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Aktivní dopoledne D2 9:30-10:45 Denisa
Bohoslužba kaple 9:30-10:30 Katol. církev
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Keramická dílna   13:30-15:30 Zuzka
Dudlík fest 2018 divadelní sál 14:00-15:00 ART
Zpívání pro radost A3 14:00-15:00 Ondra
Literární návraty knihovna 15:15-16:15 Hana S.
Akademie 3. věku divadelní sál 15:30-16:30 lektoři A3V
PÁTEK 19. 10.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Ondra
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Ondra
Spoteee tělocvična 9:30-10:00 Ondra
Pěvecký sbor divadelní sál 9:30-10:30 Hanka
Individuální tvoření u lůžka v průběhu dne Zuzka/Tereza
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Noviny+nákupy   během dne Pavla
Tvořivé odpoledne D2 13:30-15:30 Zuzka
Skupinová muzikoterapie A3 14:00-15:00 Hanka
Literární klub B3 14:00-15:00 Daniel

Případné změny aktivit Vám budou včas oznámeny.

kalendář akcí

říjen 2018

Po Út St Čt So Ne
2
4
5
6 7
8
9
10
11
12
13 14
19 20 21
22 23 24
25
26 27 28
29
30
31 1 2 3 4

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

představení domova

Virtuální prohlídka

Kontakt

Domov pro seniory Chodov
Donovalská 2222/31
Praha 4 - Chodov
149 00

Recepce: +420 267 907 111

chodov@seniordomov.cz

404 389 návštevníků webu
zřizovatel
partneři