Aktuální rozpis aktivit

Služby ART = aktivizace, rehabilitace, terapie Aktuální rozpis aktivit

PONDĚLÍ 21. 1.
Aktivita Místo konání Čas Pracovník
Kondiční cvičení D1 9:30-10:00 Denisa
Trénování paměti B1 9:30-10:30 Hanka
Individuální zahradničení   v průběhu dne Pavla
Individuální rozhovory jedn. patra v průběhu dne ART
Individuální logopedie jedn. patra 7:30-17:00 Renata
Trénování paměti B3 14:00-15:00 Hanka
Řečové dovednosti knihovna 15:30-16:30 Renata
ÚTERÝ 22. 1.
Kondiční cvičení B1 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení B1 10:15-10:45 Pavla
Trénování paměti D1 9:30-10:30 Denisa
Malířský ateliér výtvarná dílna 9:00-12:30 Jana
Individuální práce u lůžka dopoledne ART
Individuální logopedie jedn. patra v průběhu dne Renata
Individuální tvoření u lůžka dopoledne Zuzka
Tajemné sovy hala 14:00-15:00 Slávka/Zuzka
Keramická dílna   13:30-15:30 Jana
Individuální tvoření u lůžka 13:30-15:30 Tereza
STŘEDA 23. 1.
Terapeutická skupina místnost č. 16 9:00-10:30 Jiří
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Hana S.
Relaxační cvičení tělocvična 10:15-10:45 Hana S.
Spoteee tělocvična 9:30-10:45 Hana S.
Trénování paměti A2 9:30-10:30 Slávka
Tvořivé dopoledne B3 10:00-11:00 Zuzka
Individuální logopedie jedn. patra 7:30-17:00 Renata
Individuální rozhovory jedn. patra v průběhu dne ART
Hudební vystoupení divadelní sál 14:00-15:00 Pavla/Zuzka
Privátní karetní klub reminiscenční místnost 15:30-16:30 Zdeněk
ČVRTEK 24. 1.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee tělocvična 9:30-10:45 Pavla
Aktivní dopoledne D2 9:30-10:45 Denisa
Bohoslužba kaple 9:30-10:30 Katol. církev
Individuální arteterapie u lůžka 9:00-12:00 Jana
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Keramická dílna   13:30-15:30 Jana
Tanec vsedě tělocvična 14:00-14:30 Hana S.
Tanec vsedě tělocvična 14:30-15:00 Hana S.
Zpívání pro radost A3 14:00-15:00 Tereza/Jakl
Hravé odpoledne D2 14:00-15:00 Slávka
Literární návraty knihovna 15:15-16:15 Hana S.
PÁTEK 25. 1.
Kondiční cvičení tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Kondiční cvičení tělocvična 10:15-10:45 Pavla
Spoteee tělocvična 9:30-10:00 Pavla
Hra se slovy knihovna 9:30-10:00 Hana S.
Hra se slovy knihovna 10:15-10:45 Hana S.
Pěvecký sbor divadelní sál 9:30-10:30 Hanka
Individuální tvoření u lůžka v průběhu dne Zuzka/Tereza
Individuální rozhovory u lůžka v průběhu dne ART
Noviny+nákupy   během dne Pavla
Tvořivé odpoledne D1 13:30-15:30 Zuzka/Tereza
Společenské hry A1 14:00-15:00 klienti
Skupinová muzikoterapie divadelní sál 14:00-15:00 Hanka
Literární klub B3 14:00-15:00 Daniel
Večer s filmem D2 18:00 p. Nouzová

Případné změny aktivit Vám budou včas oznámeny.

kalendář akcí

leden 2019

Po Út St Čt So Ne
31
1 2 3 4 5 6
7 8
9
10 11 12 13
14 15
16
17 18 19 20
21
22
23
24 25 26 27
28 29
30
31 1
2
3

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

462 011 návštevníků webu
zřizovatel
partneři