Akce

O nás Aktuality Akce

Pokud chcete odebírat newsletter akcí, vyplňte prosím formulář přiložený úplně dole na konci stránky a my Vám budeme rádi každý měsíc zasílat přehled kulturních a společenských akcí.

17. 8. 2020, 13:00–15:00

Hudební vystoupení Koníkova šestka

11. 6. 2020, 10:30–11:30

Dvě generace - mezigenerační projekt

31. 3. 2020, 14:00–15:00

Oslava narozenin březnových oslavenců

26. 2. 2020, 14:00–15:00

Zvířátka kolem nás - p. Kolomazník

25. 2. 2020, 14:00–15:00

Oslava narozenin únorových oslavenců

13. 2. 2020, 10:30–11:30

2 generace

12. 2. 2020, 14:00–16:00

Ples

5. 2. 2020, 14:00–15:00

Beseda - Šťastná budoucnost

4. 2. 2020, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - K. Kekéši

30. 1. 2020, 15:30–16:30

Baby dance

29. 1. 2020, 14:00–15:00

Přednáška o Egyptě – Miloš Nejedlý

28. 1. 2020, 15:30–16:30

František Nedvěd mladší - koncert

28. 1. 2020, 14:00–15:00

Oslava narozenin lednových oslavenců

27. 1. 2020, 14:00–15:30

Promítání filmu Lístek na Měsíc

16. 1. 2020, 10:30–11:30

Projekt 2 generace

14. 1. 2020, 14:00–15:00

Beseda o atributech svatých

13. 1. 2020, 15:00–16:00

Husitská bohoslužba

8. 1. 2020, 14:00–15:00

Beseda Šťastná budoucnost

31. 12. 2019, 9:30–11:00

Silvestr s Duo Lorenc

27. 12. 2019, 14:00–15:00

Vystoupení - Bratrská jednota babtistická

18. 12. 2019, 14:00–15:00

Vánoční večírek s Karlem Kekéšim

10. 12. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin prosincových oslavenců

8. 12. 2019, 14:00–19:00

MEMOfestival 2019

7. 12. 2019, 14:00–19:00

MEMOfestival 2019

6. 12. 2019, 9:00–18:00

MEMOfestival 2019

5. 12. 2019, 9:00–18:00

MEMOfestival 2019

4. 12. 2019, 18:00–19:00

Vystoupení pěveckého sboru Hafotet

4. 12. 2019, 15:00–19:00

Zahájení MEMOfestivalu 2019

2. 12. 2019, 10:00–11:00

Vystoupení dětí

27. 11. 2019, 15:00–16:00

Vánoce s operou a rozsvěcení stromečku

26. 11. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin listopadových oslavenců

20. 11. 2019, 14:00–15:00

Nechte psa doma

Věra Nosková - vyprávění o dlouhém cestování po Thajsku a severním Vietnamu, doplněno promítáním fotopásma  

19. 11. 2019, 14:00–15:00

Beseda s právníkem

18. 11. 2019, 15:00–16:00

Den poezie

14. 11. 2019, 9:00–16:00

Setkání aktivizačních pracovníků

12. 11. 2019, 14:00–15:00

Beseda s vikářem Františkem Čechem

6. 11. 2019, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Alexander Shonert

2. 11. 2019, 14:00–15:00

Karel Čapek - Ze života hmyzu

Ochotnické divadelní představení.

29. 10. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin říjnových oslavenců

23. 10. 2019, 14:00–15:00

Recitál Zdeny Lorencové

Týden sociálních služeb - týden otevřených dveří v DS Chodov

9. 10. 2019, 10:00–16:00

11. ročník Chodovské šipky

1. 10. 2019, 14:00–15:00

Beseda - telekomunikace v kostce

24. 9. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin zářijových oslavenců

18. 9. 2019, 15:00–16:00

Petr Horák - Z operety do operetky

V. Donovalská zahradní slavnost

14. 9. 2019, 10:00–18:00

V. Donovalská zahradní slavnost

29. 8. 2019, 14:00–15:00

Mezigenerační setkání - klienti a děti

27. 8. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin srpnových oslavenců

21. 8. 2019, 14:00–15:00

Beseda o New Yorku

7. 8. 2019, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - dombra

29. 7. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin našich oslavenců

23. 7. 2019, 14:00–15:00

Beseda s právníkem na téma dědění

16. 7. 2019, 15:00–16:00

Křeslo pro hosta s V. Harapesem

Módní přehlídka semifinalistek MISS ČR

12. 7. 2019, 14:00–15:00

Módní přehlídka semifinalistek MISS ČR

26. 6. 2019, 14:00–15:00

Vystoupení pěveckého sboru z USA

25. 6. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin červnových oslavenců

24. 6. 2019, 14:00–16:00

Trampské odpoledne s písničkami

Koncert indické klasické hudby

23. 6. 2019, 18:00–19:00

Koncert indické klasické hudby

Vystupují DR. JIBENDRA NARAYAN GOSWAMI, ELENA KUBIČKOVÁ a MANI SHANKAR TRIPATHI.

20. 6. 2019, 14:00–15:00

Beseda - práce s tabletem

19. 6. 2019, 14:00–15:00

Beseda s panem Brandlem ze ZOO Praha

Donohraní

16. 6. 2019, 13:30–17:00

Donohraní

Mezigenerační přehlídka pěveckých sborů pořádaná s Unií českých pěveckých sborů.

14. 6. 2019, 14:00–15:00

Hudební vystoupení dětí

6. 6. 2019, 10:00–16:00

Dobrovolnický den se společností ČEZ

Vystoupení pěveckého sboru Hafotet

5. 6. 2019, 18:00–19:00

Vystoupení pěveckého sboru Hafotet

28. 5. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin květnových oslavenců

22. 5. 2019, 14:00–15:00

Hudební vystoupení Karla Kekéšiho

17. 5. 2019, 10:00–16:00

Dobrovolnický den s ČSOB

14. 5. 2019, 15:00–16:00

Křeslo pro hosta s Tomášem Töpferem

13Oken - performance u příležitosti Dne matek

3. 5. 2019, 10:00–11:00

Vystoupení dětí ze ZŠ Educanet

 

30. 4. 2019, 14:00–15:00

Pálení čarodějnic

24. 4. 2019, 14:00–15:00

Operetní písně

23. 4. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin dubnových oslavenců

Velikonoční jarmark

18. 4. 2019, 10:00–15:00

Velikonoční jarmark

Za sponzorský dar možnost získat výrobky klientů domova.

17. 4. 2019, 14:00–15:00

Velikonoční pásmo

Pašíjové vyprávění.

16. 4. 2019, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Pavlem Koutským

Pavel Koutský, český filmař, autor animovaných filmů.

10. 4. 2019, 14:00–15:00

Houslový koncert Alexandera Shönerta

4. 4. 2019, 13:00–16:00

Návštěva HUSKY

3. 4. 2019, 14:00–15:00

Travesti show

27. 3. 2019, 14:00–15:00

Hudební vystoupení p. Šilhavého

26. 3. 2019, 14:00–15:00

Oslava narozenin březnových oslavenců

Mr. Online a jeho finanční kabaret

22. 3. 2019, 14:00–15:00

Mr. Online a jeho finanční kabaret

Finance v online světě, objednávky, rezervace, platby, nákupy potravin, oblečení, zdravotních pomůcek, potřeb pro vaše mazlíčky…

21. 3. 2019, 10:00–15:00

IV. workshop aktivizačnícho pracovníků

20. 3. 2019, 14:00–15:00

Hudební vystoupení skupiny Viola Olomouc

Trénování paměti inspirované literaturou 20. století s Hanou Strejčkovou

14. 3. 2019, 15:15–16:15

Trénování paměti inspirované literaturou 20. století s Hanou Strejčkovou

K Národnímu týdnu trénování paměti jsme připravili pro klienty, zaměstnance a veřejnost přednášky.

13. 3. 2019, 14:00–15:00

Taneční folklórní vystoupení

Trénování paměti s Jaroslavou Slivoňovou

12. 3. 2019, 14:00–15:00

Trénování paměti s Jaroslavou Slivoňovou

K Národnímu týdnu trénování paměti jsme připravili pro klienty, zaměstnance a veřejnost přednášky.
Trénování paměti s Ondřejem Vachtlem

11. 3. 2019, 14:00–15:00

Trénování paměti s Ondřejem Vachtlem

K Národnímu týdnu trénování paměti jsme připravili pro klienty, zaměstnance a veřejnost přednášky.
Trénování paměti s Ondřejem Vachtlem

11. 3. 2019, 9:30–10:30

Trénování paměti s Ondřejem Vachtlem

K Národnímu týdnu trénování paměti jsme připravili pro klienty, zaměstnance a veřejnost přednášky.
Můj život s husky aneb canisterapie s husky

5. 3. 2019, 14:00–15:00

Setkání klientů s paní ředitelkou

27. 2. 2019, 14:00–15:00

Koncert filmových melodií

Letecký ples

20. 2. 2019, 14:00–15:00

Letecký ples

13. 2. 2019, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Naďou Rawovou

6. 2. 2019, 14:00–15:00

Koncert operních melodií

Ivan Hajniš & Jiří Fučikovský

5. 2. 2019, 14:00–15:00

Ivan Hajniš & Jiří Fučikovský

2. 2. 2019, 14:00–15:00

Divadelní představení Starci po chmelu

Křeslo pro hosta s Hanou Hindrákovou

30. 1. 2019, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Hanou Hindrákovou

23. 1. 2019, 14:00–15:00

Koncert Martina Krulicha

22. 1. 2019, 14:00–15:00

Tajemné sovy

16. 1. 2019, 14:00–15:00

Hudební vystoupení Karla Kekéšiho

9. 1. 2019, 14:00–15:00

Starozákonní žalmy v hudbě

31. 12. 2018, 9:30–10:30

Silvestr inspirovaný 20. stoletím

21. 12. 2018, 10:00–11:00

Koncert našeho pěveckého sboru Chodotón

19. 12. 2018, 14:00–15:00

Vánoční večírek

18. 12. 2018, 14:00–15:00

Alexander Shonert: Vánoční koncert

17. 12. 2018, 13:30–15:30

Vánoční večírek na domově B

16. 12. 2018, 14:00–15:30

MEMOfestival 2018: Pod křídly andělů

14. 12. 2018, 18:00–19:30

MEMOfestival 2018: Sestry

14. 12. 2018, 14:00–15:30

MEMOfestival 2018: Sestry

14. 12. 2018, 14:00–14:00

Vánoční večírek na domově D

14. 12. 2018, 10:00–11:30

MEMOfestival 2018: Zchlazení jara

13. 12. 2018, 18:00–19:30

MEMOfestival 2018: Anna V. / Hana B.

13. 12. 2018, 14:00–15:30

MEMOfestival 2018: Anna V. / Hana B.

13. 12. 2018, 14:00–15:00

Vánoční večírek na domově A

13. 12. 2018, 10:00–11:30

MEMOfestival 2018: Budování zmaru

12. 12. 2018, 14:00–15:00

Keltská hudba

11. 12. 2018, 14:00–15:00

Den s firmou L'oreál

7. 12. 2018, 10:00–11:00

Vánoční vystoupení dětí

6. 12. 2018, 14:00–15:00

Koncert Karla Kekéšiho

5. 12. 2018, 18:00–19:00

Vystoupení pěveckého sboru Hafotet

5. 12. 2018, 14:00–15:00

Mikulášská nadílka

3. 12. 2018, 13:00–16:30

Pečení s dobrovolníky

29. 11. 2018, 17:00–18:00

Rozsvěcení stromečku

27. 11. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

22. 11. 2018, 14:00–15:00

Velvet poetry / poezie po sametu

14. 11. 2018, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Helenou Fibingerovou

7. 11. 2018, 14:00–15:00

Starozákonné žalmy

6. 11. 2018, 18:00–19:00

Řepský sousedský sbor

5. 11. 2018, 14:00–15:00

Pojďte s námi všichni... Má vlast

30. 10. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

25. 10. 2018, 14:00–15:00

Divadelní představení Od tehdy do teď

Dudlík fest 2018: Co je to paliativní péče?
Týden sociálních služeb 2018

8.10.2018, 14:00 – 12.10.2018, 16:00

Týden sociálních služeb 2018

12. 10. 2018, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - duo Jarkovský

11. 10. 2018, 9:00–15:00

Den otevřených dveří

10. 10. 2018, 14:00–15:00

Chodovská šipka 2018

5. 10. 2018, 14:00–15:00

Autorské čtení s Věrou Orzaghovou

Divadelní představení Tři židle

4. 10. 2018, 10:00–11:30

Divadelní představení Tři židle

3. 10. 2018, 14:00–15:00

Setkání s Petrem Sýkorou

26. 9. 2018, 14:00–15:00

Koncert Karla Kekéšiho

25. 9. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

25. 9. 2018, 14:00–15:00

Beseda Kladný přístup k životu

23. 9. 2018, 14:00–15:00

Akademie pražského Sokola

11. 9. 2018, 18:00–19:00

Táborák s Jiřím Halekalem

8. 9. 2018, 10:00–18:00

IV. Donovalská zahradní slavnost

28. 8. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

22. 8. 2018, 14:00–15:00

Koncert Evy Henychové

Zchlazení jara

21. 8. 2018, 14:00–15:00

Zchlazení jara

Premiéra divadelního představení Hana B.

8. 8. 2018, 14:00–15:00

Koncert Víta Vávry

7. 8. 2018, 14:00–15:00

Letní setkání s prof. Helenou Válkovou

31. 7. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

25. 7. 2018, 14:00–15:00

Vystoupení pěveckého sboru Chodotón

Budování zmaru (1945-1967)

24. 7. 2018, 14:00–15:00

Budování zmaru (1945-1967)

17. 7. 2018, 14:00–15:00

Přednáška o Islandu

Beseda o Africe

11. 7. 2018, 14:00–15:00

Beseda o Africe

4. 7. 2018, 14:00–15:30

Srdce na dlani

26. 6. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

20. 6. 2018, 18:00–19:00

VYstoupení pěveckého sboru Hafotet

20. 6. 2018, 14:00–15:00

Duo Ruggieri - balet a zpěv

19. 6. 2018, 14:00–15:00

Přednáška o Emilu Háchovi

17. 6. 2018, 15:00–16:00

Orientální tance

13. 6. 2018, 14:00–15:00

Alexander Shonert: Tančící housle II.

12. 6. 2018, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Jiřina Hennlichová

6. 6. 2018, 15:30–16:30

Akademie třetího věku

6. 6. 2018, 15:00–16:00

Od zrady k vítězství

3. 6. 2018, 14:00–15:00

Taneční vystoupení

1. 6. 2018, 14:00–15:00

Hudební vystoupení studentů gymnázia

31. 5. 2018, 10:00–16:00

Sportovní hry seniorů Jižní Město

30. 5. 2018, 14:00–15:00

Vystoupení pěveckého sboru seniorek

29. 5. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

25. 5. 2018, 10:00–13:00

Výlet na Petřín

24. 5. 2018, 15:30–16:30

Akademie třetího věku

23. 5. 2018, 14:00–15:00

Vystoupení skupiny Jižní vánek

22. 5. 2018, 10:30–11:30

Celé léto v jediném dni

18. 5. 2018, 10:00–16:00

Firemní dobrovolnictví Give&Gain Days

17. 5. 2018, 15:30–16:30

Akademie třetího věku

17. 5. 2018, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Tomášem Töpferem

16. 5. 2018, 14:00–15:00

Koncert Karla Kekéšiho

12. 5. 2018, 14:00–15:00

Matky matkám

11. 5. 2018, 18:00–19:00

Divadelní představení Sestry

9. 5. 2018, 14:00–15:00

Píseň, která se stala státní hymnou

25. 4. 2018, 14:00–15:00

Pálení čarodějnic

24. 4. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

19. 4. 2018, 10:00–13:00

Výlet do dendrologické zahrady

Kořeny vzhůru kvetu

17. 4. 2018, 14:00–15:00

Kořeny vzhůru kvetu

12. 4. 2018, 14:00–15:00

III. setkání aktivizačních pracovníků

11. 4. 2018, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Viola Olomouc

4. 4. 2018, 14:00–15:00

Travesti show

28. 3. 2018, 14:00–15:00

Koncert Karla Kekéšiho

27. 3. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

20. 3. 2018, 9:00–15:30

Jarní jarmark

14. 3. 2018, 14:00–15:00

Píseň, která se stala státní hymnou

8. 3. 2018, 14:00–14:30

Oslava dne MDŽ se zástupci MČ Prahy 11

27. 2. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

27.3.2018, 14:00 – 27.2.2018, 15:00

Oslava narozenin

25. 2. 2018, 18:00–19:00

Čtení u lampy

25. 2. 2018, 14:00–15:00

Kavárna u Čapků

Ples 60. léta

21. 2. 2018, 14:00–15:30

Ples 60. léta

Křeslo pro hosta: Ján Zákopčaník

20. 2. 2018, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta: Ján Zákopčaník

14. 2. 2018, 14:00–15:00

Alexander Shonert: Tančící housle

Křeslo pro hosta s bývalým hokejistou Tomášem Jelínkem

7. 2. 2018, 14:00–15:00

Beseda o Koránu s Lukášem Noskem

2. 2. 2018, 14:00–15:00

Odpoledne s korejskými studenty

30. 1. 2018, 14:00–15:00

Oslava narozenin

29. 1. 2018, 15:00–16:00

Taneční vystoupení Baby Dance

24. 1. 2018, 16:30–17:00

Lidové tance

20. 1. 2018, 14:00–15:00

Divadelní představení HAF studio

Vernisáž obrazů Jiřiny Adamcové

17. 1. 2018, 14:00–15:30

Vernisáž obrazů Jiřiny Adamcové

Jubilejní výstava akademické malířky Jiřiny Adamcové

10. 1. 2018, 14:00–15:00

Cestománie - USA

3. 1. 2018, 14:00–15:00

Vzpomínka na Jana Masaryka

27. 12. 2017, 14:00–15:00

Silvestrovská zábava

21. 12. 2017, 14:00–15:00

Vánoční večírek

20. 12. 2017, 14:00–15:00

Pražské jaro s Romanem Bělorem

19. 12. 2017, 13:30–15:00

Vánoční posezení na úseku B2 + B3

17. 12. 2017, 15:00–16:00

Andělské zvonění

17. 12. 2017, 10:00–11:00

Koncert Tria Incendio

Divadelní detektivka

16. 12. 2017, 18:00–19:00

Divadelní detektivka

16. 12. 2017, 15:45–17:00

Vánoční zpívání v kapli

16. 12. 2017, 14:00–15:00

Čtení s Českým rozhlasem

15. 12. 2017, 14:30–15:30

Vánoční posezení na úseku B1

15. 12. 2017, 13:30–14:30

Vánoční posezení na úseku D

14. 12. 2017, 13:30–14:30

Vánoční posezení na úseku A

13. 12. 2017, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Karel Kekéši

11. 12. 2017, 14:00–15:00

Smyčcové kvarteto

5. 12. 2017, 14:00–15:00

Mikuláš

4. 12. 2017, 14:00–15:00

Přednáška o dědickém právu II.

4. 12. 2017, 14:00–15:00

Oslava narozenin

Divadelní představení Hotel na rohu

2. 12. 2017, 14:00–15:00

Divadelní představení Hotel na rohu

HOTEL NA ROHU probuzená paměť místa – dědictví vzpomínek Host nebo domácí? Zdejší, přespolní, nebo nikdezdejší? 

30. 11. 2017, 9:00–15:30

Vánoční jarmark

Divadelní představení Tři židle

29. 11. 2017, 14:00–15:00

Divadelní představení Tři židle

Tři Židle SVĚTLO – MLHA – TMA Kde je? Kde sedím? Kam jste mě posadili? fyzické a předmětové divadlo s edukativním…
Divadelní představení Tři židle

29. 11. 2017, 10:00–11:00

Divadelní představení Tři židle

Tři Židle SVĚTLO – MLHA – TMA Kde je? Kde sedím? Kam jste mě posadili? fyzické a předmětové divadlo s edukativním…

28. 11. 2017, 14:00–15:00

Oslava narozenin

27. 11. 2017, 15:00–16:00

Rozsvěcování stromečku

23. 11. 2017, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Václavem Moravcem

22. 11. 2017, 14:00–15:00

Zvířátka - obludky

20. 11. 2017, 14:00–15:00

V korunách opadaných stromů

15. 11. 2017, 15:00–16:00

Cestovatelské promítání - Egypt

Koncert Michala Malátného

13. 11. 2017, 14:00–15:00

Koncert Michala Malátného

Rodinné hudební vystoupení

12. 11. 2017, 15:00–16:00

Rodinné hudební vystoupení

11. 11. 2017, 14:00–15:00

Domácí sobota

9. 11. 2017, 14:00–15:00

Návštěva muzea Fenomén Masaryk

8. 11. 2017, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Viola Olomouc

7. 11. 2017, 14:00–15:00

Beseda s právničkou o loupežích

Hojivé doteky krásy

1. 11. 2017, 14:00–15:00

Hojivé doteky krásy

31. 10. 2017, 14:00–15:00

Přednáška o asistivních technologiích

30. 10. 2017, 14:00–15:00

Pojďte s námi všichni... Má vlast

25. 10. 2017, 14:00–15:00

Seminář s policií ČR

Křest knihy Chvála moudrosti

18. 10. 2017, 14:00–15:00

Křest knihy Chvála moudrosti

Domácí neděle

15. 10. 2017, 14:00–19:00

Domácí neděle

12. 10. 2017, 9:00–15:30

Chodovská šipka 2017

11. 10. 2017, 14:00–15:00

Přednáška o právu

10. 10. 2017, 14:00–15:00

Beseda s hasiči o prevenci požárů

Týden sociálních služeb: Den otevřených dveří
Týden sociálních služeb: Turnaj v pétanque
Týden sociálních služeb: divadelní představení Eva tropí hlouposti

27. 9. 2017, 14:00–15:00

Koncert dua Lorenc

18. 9. 2017, 14:00–15:00

Přednáška o dědickém právu

Žehnání kaple a Mše svatá

14. 9. 2017, 9:30–11:00

Žehnání kaple a Mše svatá

Koncert tenoristy ND Petra Horáka

13. 9. 2017, 14:00–15:00

Koncert tenoristy ND Petra Horáka

Donovalská zahradní slavnost III.

9. 9. 2017, 10:00–18:00

Donovalská zahradní slavnost III.

Již potřetí pořádáme Donovalskou zahradní slavnost, na kterou jsou zvané všechny dobré duše nejen z komunity Jižního Města.

7. 9. 2017, 15:00–16:00

Křeslo pro hosta s Táňou Medveckou

Křeslo pro hosta s Jiřím Žákem

30. 8. 2017, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Jiřím Žákem

22. 8. 2017, 14:00–15:00

Country odpoledne

16. 8. 2017, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - David Wurczel

2. 8. 2017, 10:00–14:00

Výlet do leteckého muzea Kbely

Sportovní hry

26. 7. 2017, 14:00–15:00

Sportovní hry

25. 7. 2017, 14:00–15:00

Oslava narozenin

19. 7. 2017, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Karel Kekéši

13. 7. 2017, 14:00–15:00

Letní mihotání

Křeslo pro hosta: Jitka Molavcová

12. 7. 2017, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta: Jitka Molavcová

11. 7. 2017, 14:00–15:00

Seminář IT

29. 6. 2017, 9:00–16:00

II. setkání aktivizačních pracovníků

28. 6. 2017, 14:00–15:30

Srdce na dlani

21. 6. 2017, 16:00–17:00

Pěvecký koncert sboru Hafotet

Orientální tance

11. 6. 2017, 15:00–16:00

Orientální tance

7. 6. 2017, 14:00–15:00

Ruggieri balet

1. 6. 2017, 9:30–13:00

Výlet do dendrologické zahrady

30. 5. 2017, 14:00–15:00

Oslava narozenin

Tři židle

28. 5. 2017, 18:00–19:00

Tři židle

Dech. Pohyb. Tanec.

25. 5. 2017, 14:00–15:00

Dech. Pohyb. Tanec.

24. 5. 2017, 14:00–15:00

Pěvecký koncert ZUŠ Horní Počernice

Kabaret Shakespeare

21. 5. 2017, 15:00–16:00

Kabaret Shakespeare

17. 5. 2017, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Viola Olomouc

16. 5. 2017, 14:00–15:00

Hudební vystoupení Jiřiny Hennlichové

Autorské představení ke Dni matek – Máma
Pojďte s námi...do Smetanovy síně na cyklus Má vlast

9. 5. 2017, 14:00–15:00

Skupina Jižní vánek

3. 5. 2017, 14:00–15:00

Travesti show

Pálení čarodějnic

26. 4. 2017, 14:00–15:00

Pálení čarodějnic

25. 4. 2017, 14:00–15:00

Oslava narozenin

21. 4. 2017, 14:00–15:00

Vystoupení dětí ze ZUŠ

Koncert pro duši: Tomáš Jamník a Ivo Kahánek

12. 4. 2017, 14:00–15:00

Vzpomínka na Miloslava kardinála Vlka

11. 4. 2017, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Karel Kekéši

Jarní brázdění

5. 4. 2017, 14:00–15:00

Jarní brázdění

28. 3. 2017, 14:00–15:00

Oslava narozenin

Tajemné sovy

22. 3. 2017, 14:00–15:00

Tajemné sovy

Divadelní představení Obrazy kroniky Svídnice 1880
Společné zpívání generací

13. 3. 2017, 15:30–16:30

Společné zpívání generací

Přednáška Audit farmakoterapie v zařízení sociálních služeb
Křeslo pro hosta s Hanou Maciuchovou

2. 3. 2017, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Hanou Maciuchovou

Pojďte s námi...do Národního divadla na Hubičku

28. 2. 2017, 14:00–15:00

Oslava narozenin

Od Madlenky k Madle

26. 2. 2017, 18:00–19:00

Od Madlenky k Madle

21. 2. 2017, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Tomášem Töpferem

20. 2. 2017, 14:00–15:00

Vystoupení jazzové kapely

Kabaret Shakespeare

19. 2. 2017, 15:00–16:30

Kabaret Shakespeare

Divadelní ples

16. 2. 2017, 15:00–16:00

Divadelní ples

Křeslo pro hosta s Naďou Šormovou

14. 2. 2017, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Naďou Šormovou

8. 2. 2017, 14:00–15:00

Přednáška Policie ČR

1. 2. 2017, 14:00–15:00

Vernisáž obrazů

31. 1. 2017, 14:00–15:00

Oslava narozenin

25. 1. 2017, 14:00–15:00

Vystoupení klubu seniorů Medunka

11. 1. 2017, 14:00–15:00

Hudební vystoupení - Karel Šedivý

6. 1. 2017, 15:00–16:00

Vystoupení dětí ze ZUŠ

Silvestrovská zábava

29. 12. 2016, 14:00–15:00

Silvestrovská zábava

Vánoční koncert tenora Lukáše Moravce

22. 12. 2016, 14:00–15:00

Vánoční koncert tenora Lukáše Moravce

Adventní rozjímání se Zdislavou Noskovou

21. 12. 2016, 14:00–15:00

Adventní rozjímání se Zdislavou Noskovou

Oslava narozenin

20. 12. 2016, 14:00–15:00

Oslava narozenin

Vánoční večírek

19. 12. 2016, 14:00–15:00

Vánoční večírek

Vánoční večírek na oddělení D

16. 12. 2016, 14:00–15:00

Vánoční večírek na oddělení D

Vánoční večírek na oddělení A

15. 12. 2016, 14:00–15:00

Vánoční večírek na oddělení A

Vánoční večírek na oddělení B

14. 12. 2016, 14:00–16:00

Vánoční večírek na oddělení B

13. 12. 2016, 14:00–15:00

Adventní rozjímání

9. 12. 2016, 15:30–16:30

Baby dance - vystoupení dětí

Mikulášská zábava

7. 12. 2016, 14:00–15:00

Mikulášská zábava

2. 12. 2016, 9:00–15:30

Adventní jarmark

Vernisáž obrazů Viery Sochové

2. 12. 2016, 14:00–15:00

Vernisáž obrazů Viery Sochové

Výlet na vánoční Staroměstské náměstí
Rozsvícení vánočního stromečku

29. 11. 2016, 15:00–16:00

Rozsvícení vánočního stromečku

Oslava narozenin

28. 11. 2016, 14:00–15:00

Oslava narozenin

Staropražské heligonky

23. 11. 2016, 14:00–15:00

Staropražské heligonky

Den poezie - Domov slov

18. 11. 2016, 14:00–16:00

Den poezie - Domov slov

Bhadjang - amatérská skupina zpívající v sanskrtu

16. 11. 2016, 14:00–15:00

Setkání klientů s vedením Domova

7. 11. 2016, 14:00–15:00

Vzpomínková tryzna

Vzpomínka na Eduarda Hakena

2. 11. 2016, 14:00–15:00

Vzpomínka na Eduarda Hakena

31. 10. 2016, 14:00–15:00

Sportovní odpoledne

Divadlo reminescence 1+1=2-1

27. 10. 2016, 16:00–17:00

Divadlo reminescence 1+1=2-1

Divadlo reminescence 1+1=2-1

27. 10. 2016, 14:00–15:00

Divadlo reminescence 1+1=2-1

26. 10. 2016, 14:00–15:00

Věčně mladé operní árie

25. 10. 2016, 8:30–16:00

Setkání aktivizačních pracovnic

Oslava narozenin

25. 10. 2016, 14:00–15:00

Oslava narozenin

24. 10. 2016, 14:00–15:00

Hudební vystoupení Jiřiny Hennlichové

Chodovská šipka VIII. ročník

19. 10. 2016, 9:00–15:00

Chodovská šipka VIII. ročník

Týden sociálních služeb

3.10.2016, 9:00 – 7.10.2016, 16:00

Týden sociálních služeb

Oslava narozenin

27. 9. 2016, 14:00–15:00

Oslava narozenin

Dny Prahy 11 na Chodovské Tvrzi

14. 9. 2016, 14:00–17:00

Dny Prahy 11 na Chodovské Tvrzi

Zahradní slavnost II.

11. 9. 2016, 10:00–18:00

Zahradní slavnost II.

DS Chodov pořádá již podruhé zahradní slavnost otevřenou pro širokou veřejnost. Těšit se můžete na hudební vystoupení, loutkové…
Beach Help Cup 2016

3. 9. 2016, 9:00–18:00

Beach Help Cup 2016

Křeslo pro hosta s Mikulášem Kroupou

31. 8. 2016, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Mikulášem Kroupou

Hudební vystoupení švédského sboru Katarina Girls' Choir
Klienti klientům - hudební vystoupení

24. 8. 2016, 14:00–15:00

Klienti klientům - hudební vystoupení

Hudební vystoupení Martina Krulicha

17. 8. 2016, 14:00–15:00

Hudební vystoupení Martina Krulicha

Sportovní hry pro klienty a zaměstnance

10. 8. 2016, 14:00–15:00

Sportovní hry pro klienty a zaměstnance

3. 8. 2016, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Lenkou Matějnou

 
Oslava narozenin

26. 7. 2016, 14:00–14:00

Oslava narozenin

Lukulské hody

13. 7. 2016, 14:00–15:00

Lukulské hody

Firemní dobrovolnické odpoledne s Českou cestou a firmou L'Oréal

29. 6. 2016, 14:00–15:00

Beseda o kosmetice

Oslava narozenin

28. 6. 2016, 14:00–15:00

Oslava narozenin

24. 6. 2016, 14:00–15:00

Norský sbor

Srdce na dlani

21. 6. 2016, 14:00–15:30

Srdce na dlani

Křeslo pro hosta se Simonou Krainovou a Karlem Vagnerem
Křeslo pro hosta s Marií Formáčkovou

14. 6. 2016, 14:00–15:00

Křeslo pro hosta s Marií Formáčkovou

8. 6. 2016, 14:00–15:00

Odpoledne se zvířátky

Finanční gramotnost

7. 6. 2016, 14:00–15:00

Finanční gramotnost

Beseda s Václavem a Evou Hudečkovými

2. 6. 2016, 13:30–14:30

Beseda s Václavem a Evou Hudečkovými

Oslava narozenin

30. 5. 2016, 14:00–15:00

Oslava narozenin

Firemní dobrovolnické odpoledne s firmou ExxonMobil

24. 5. 2016, 14:00–15:00

Autorské čtení

Koncert pro flétny a klarinet

18. 5. 2016, 14:00–15:00

Koncert pro flétny a klarinet

Americký pěvecký sbor

17. 5. 2016, 14:00–15:00

Americký pěvecký sbor

Křeslo pro hosta s Otakarem Brouskem ml.

13. 5. 2016, 14:30–15:30

Křeslo pro hosta s Otakarem Brouskem ml.

M. B. Ano chci i když ne

16.6.2016, 14:00

M. B. Ano chci i když ne

M. B. Ano chci i když ne

16.6.2016, 17:00

M. B. Ano chci i když ne

První bohoslužba s novým farním vikářem
Bohuslužba s biskupem Mons. Karlem Herbstem, SDB

13.9.2016, 9:00

Výlet do Lán

Křeslo pro hosta s prof. JUDr. Helenou Válkovou, CSc.
Křeslo pro hosta s Petrem Sýkorou

Chci odebírat newsletter

Jméno
Jsem
E-mail
Mám zájem o zasílání měsíčního newsletteru akcí

kalendář akcí

říjen 2020

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

1 058 170 návštevníků webu
zřizovatel
partneři