Natáčení a média

Fotogalerie Archiv Natáčení a média

V minulých měsících jsem dostali spoustu příležítostí zapojit se do natáčení a setkat se s médii.

Natáčení pořadu Fokus Václava Moravce
Dne 3. 11. 2015 se v Domově pro seniory na Chodově konalo natáčení pořadu Fokus Václava Moravce na téma Střet generací. Jedná se o program České televize, konkrétně ČT24.

Váženými hosty byli prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych.; doc. MUDr. Iva Holmerová PhD.; PhDr. Jiřina Šiklová, CSc.; prof. PhDr. Jan Keller, CSc.; Taťána Kuchařová a Silvie Dymáková. Smyslem pořadu bylo přiblížit se k odpovědím na otázky, v čem jsou generace rozdílné a co je naopak sbližuje, jakým problémům čelí nebo jak na ně cílí byznys a média.

Publikum tvořili, jak klienti Domova a senioři z blízkého okolí, tak i zástupci mladé generace, a to studenti Gymnázia Opatov. Ke slovu se dostali právě také jedni z nich. Například paní Zdeňka Matoušková, klientka DS Chodov, prozradila, že se snaží svým dětem a vnoučatům přizpůsobit i z hlediska ovládání technického vybavení. Naopak studentka Tereza Ottová přiblížila svou generaci a vyjádřila lítost nad tím, že podle ní senioři líčí jen své negativní životní zážitky a je tak těžké se jim přiblížit. Záznam máte možnost zhlédnout na webových stránkách pořadu.

Natáčení ilustračních záběrů pro TV Nova
Byli jsem požádání Televizí Nova, zda by u nás mohli natočit ilustrační záběry do Televizních novin. Natáčení proběhlo na hale při posezení našich klientů u kávy.

Focení promo fotografií pro Nadaci Antonika Simony Krainové
Navázili jsme spolupráci s novou nadací Simony Krainové. Paní ředitelka Veselá se stala jejich odborným garantem. Patronkou nadace je modelka Simona Krainová. Promo fotografie nafotila fotografka Lucie Robinson a objevily se na nich naše klientky. Focení se velmi užily a fotografie jim visí na pokoji jako památka na tento výjimečný den.

Natáčení do pořadu Víkend na TV Nova
13. dubna k nám přišel štáb z TV Nova na natáčení příspěvku do pořadu Víkend na téma Tropické ovoce. Klientky, které se chtěly zapojit a přispět svými vzpomínkami si to velmi užily. Možná také i proto, že s nimi vedl rozhovor mladý reportér Josef Kubeš.

Natáčení nového pořadu v divadle Royal
V úterý 26. dubna jsem byli pozváni na natáčení nového pořadu České televize. Stali jsme se publikem v divadle Royal na Vinohradské ulici. Nakonec jsme se stihli vyfotit i s moderátorem Alešem Cibulkou.


Fotoalbum

kalendář akcí

prosinec 2021

Po Út St Čt So Ne
30 1 2
3
4 5
6
7 9 10 11 12
13
14 15 16 17 18 19
20 21
22
23 24 25 26
27 28 30 31 1 2

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

1 346 451 návštevníků webu
zřizovatel
partneři