Firemní dobrovolnictví v r. 2021

Podzimní výpomoc s údržbou zahrady Domova od společnosti LEVI STRAUSS PRAHA

V listopadu 2021 se tým dobrovolníků ze společnosti Levi Strauss rozhodl nám vypomoci s pracemi na zahradě. Bylo potřeba zejména shrabat listí, vytrhat plevel z chodníků, začít s údržbou zahradního nábytku - obrousit a natřít lavičky. Skupina odvedla dobrou práci, zahrada prokoukla a my mockrát děkujeme!


Jarní úklid zahrady se společností Dentsu X

První skupinou, která k nám v roce 2021 zavítala v rámci dobrovolnického dne, byla skupina dobrovolníků z agentury Dentsu X. Vesele naladěný tým se pustil do práce s vervou a za ten den, který u nás strávili, udělali opravdu mnoho práce. Pomohli nám s údržbou zahrady - shrabali listí a větvičky, které přinesl zrovna v posledních dnech před touto akcí silný vítr, vypleli záhony, vytrhali plevel z chodníků, vyčistili zahradní nábytek, petanqové hřiště a bosonohou stezku. Patří jim velký dík, protože jejich práce byla opravdu vidět a pro nás byla velkým přínosem. Děkujeme!


Úklid po stavebních pracech na zahradě Domova s NN pojišťovnou

19. 5. 2021 nám s prací na zahradě pomohla skupina dobrovolníků z pojišťovny NN. Menší, ale výkonný tým z této pojišťovny odvedl kus práce, nezastavilo je i chvílemi deštivé počasí. My jim velice děkujeme, stejně tak i organizaci HESTIA - čiň dobro volně, která nám jejich působení u nás domluvila. Tak třeba zase někdy příště!


Pletí záhonů v zahradě s NFA

Začátkem června do Domova zavítal tým dobrovolníků z Národního filmového archivu. Dobrovolníci nám přišli pomoci zejména s údržbou záhonů a pletím plevele z chodníků. Menší, avšak pracovitý tým, stihl vyplít několik záhonů a to jak před Domovem okolo zahrádky cukrárny, tak také na velké zahradě. Děkujeme jim a budeme potěšeni, když nás zase někdy navštíví a nabídnou svou pomoc.


Příprava prostoru před novým vstupem k bufetu ze zahrady Domova

V červnu 2021 nám také manuálně vypomohla skupina kolegů z Komerční banky a to tentokrát s přípravou prostoru, kde se chystá nový vchod do Domova ze zahrady. Tento prostor nabídne přímý vstup z velké zahrady do bufetu a haly. Bylo zde potřeba upravit podklad pro zasetí nové trávy a vybudování pohodlného přístupu. Dobrovolníci prostor velmi pečlivě a rychle perfektně připravili. Děkujeme, i tato práce pro nás byla velkým přínosem a pomocí.

 

kalendář akcí

červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1
4
5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16
17
18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29
31
1 2 3 4

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

2 001 539 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi