Firemní dobrovolnictví v r. 2021

Dobrovolnictví Firemní dobrovolnictví Firemní dobrovolnictví v r. 2021

Jarní úklid zahrady se společností Dentsu X

První skupinou, která k nám v roce 2021 zavítala v rámci dobrovolnického dne, byla skupina dobrovolníků z agentury Dentsu X. Vesele naladěný tým se pustil do práce s vervou a za ten den, který u nás strávili, udělali opravdu mnoho práce. Pomohli nám s údržbou zahrady - shrabali listí a větvičky, které přinesl zrovna v posledních dnech před touto akcí silný vítr, vypleli záhony, vytrhali plevel z chodníků, vyčistili zahradní nábytek, petanqové hřiště a bosonohou stezku. Patří jim velký dík, protože jejich práce byla opravdu vidět a pro nás byla velkým přínosem. Děkujeme!


Úklid po stavebních pracech na zahradě Domova s NN pojišťovnou

19. 5. 2021 nám s prací na zahradě pomohla skupina dobrovolníků z pojišťovny NN. Menší, ale výkonný tým z této pojišťovny odvedl kus práce, nezastavilo je i chvílemi deštivé počasí. My jim velice děkujeme, stejně tak i organizaci HESTIA - čiň dobro volně, která nám jejich působení u nás domluvila. Tak třeba zase někdy příště!


Pletí záhonů v zahradě s NFA

Začátkem června do Domova zavítal tým dobrovolníků z Národního filmového archivu. Dobrovolníci nám přišli pomoci zejména s údržbou záhonů a pletím plevele z chodníků. Menší, avšak pracovitý tým, stihl vyplít několik záhonů a to jak před Domovem okolo zahrádky cukrárny, tak také na velké zahradě. Děkujeme jim a budeme potěšeni, když nás zase někdy navštíví a nabídnou svou pomoc.


Příprava prostoru před novým vstupem k bufetu ze zahrady Domova

V červnu 2021 nám také manuálně vypomohla skupina kolegů z Komerční banky a to tentokrát s přípravou prostoru, kde se chystá nový vchod do Domova ze zahrady. Tento prostor nabídne přímý vstup z velké zahrady do bufetu a haly. Bylo zde potřeba upravit podklad pro zasetí nové trávy a vybudování pohodlného přístupu. Dobrovolníci prostor velmi pečlivě a rychle perfektně připravili. Děkujeme, i tato práce pro nás byla velkým přínosem a pomocí.

 

kalendář akcí

prosinec 2021

Po Út St Čt So Ne
30 1 2
3
4 5
6
7 9 10 11 12
13
14 15 16 17 18 19
20 21
22
23 24 25 26
27 28 30 31 1 2

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

1 346 422 návštevníků webu
zřizovatel
partneři