Natáčení a média

V minulých měsících jsem dostali spoustu příležítostí zapojit se do natáčení a setkat se s médii.

Natáčení pořadu Fokus Václava Moravce
Dne 3. 11. 2015 se v Domově pro seniory na Chodově konalo natáčení pořadu Fokus Václava Moravce na téma Střet generací. Jedná se o program České televize, konkrétně ČT24.

Váženými hosty byli prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych.; doc. MUDr. Iva Holmerová PhD.; PhDr. Jiřina Šiklová, CSc.; prof. PhDr. Jan Keller, CSc.; Taťána Kuchařová a Silvie Dymáková. Smyslem pořadu bylo přiblížit se k odpovědím na otázky, v čem jsou generace rozdílné a co je naopak sbližuje, jakým problémům čelí nebo jak na ně cílí byznys a média.

Publikum tvořili, jak klienti Domova a senioři z blízkého okolí, tak i zástupci mladé generace, a to studenti Gymnázia Opatov. Ke slovu se dostali právě také jedni z nich. Například paní Zdeňka Matoušková, klientka DS Chodov, prozradila, že se snaží svým dětem a vnoučatům přizpůsobit i z hlediska ovládání technického vybavení. Naopak studentka Tereza Ottová přiblížila svou generaci a vyjádřila lítost nad tím, že podle ní senioři líčí jen své negativní životní zážitky a je tak těžké se jim přiblížit. Záznam máte možnost zhlédnout na webových stránkách pořadu.

Natáčení ilustračních záběrů pro TV Nova
Byli jsem požádání Televizí Nova, zda by u nás mohli natočit ilustrační záběry do Televizních novin. Natáčení proběhlo na hale při posezení našich klientů u kávy.

Focení promo fotografií pro Nadaci Antonika Simony Krainové
Navázili jsme spolupráci s novou nadací Simony Krainové. Paní ředitelka Veselá se stala jejich odborným garantem. Patronkou nadace je modelka Simona Krainová. Promo fotografie nafotila fotografka Lucie Robinson a objevily se na nich naše klientky. Focení se velmi užily a fotografie jim visí na pokoji jako památka na tento výjimečný den.

Natáčení do pořadu Víkend na TV Nova
13. dubna k nám přišel štáb z TV Nova na natáčení příspěvku do pořadu Víkend na téma Tropické ovoce. Klientky, které se chtěly zapojit a přispět svými vzpomínkami si to velmi užily. Možná také i proto, že s nimi vedl rozhovor mladý reportér Josef Kubeš.

Natáčení nového pořadu v divadle Royal
V úterý 26. dubna jsem byli pozváni na natáčení nového pořadu České televize. Stali jsme se publikem v divadle Royal na Vinohradské ulici. Nakonec jsme se stihli vyfotit i s moderátorem Alešem Cibulkou.


Fotoalbum

kalendář akcí

květen 2024
Po Út St Čt So Ne
29
30
1 2 3 4 5
6 7 8
9
10 11 12
13
14 15 16 18 19
20 21 22 24 25 26
27
29
30 31 1 2

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 955 529 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi