Firemní dobrovolnictví v r. 2022

Dobrovolnický den se společností Europ-assistance

Ani zima neodradila skupinu dobrovolníků ze společnosti Europ-assistance vypomoci s úklidem zahrady a atria Domova. Celý den pilně pracovali tak, aby stihli co nejvíce práce. A že to bylo po jejich zásahu v zahradě hodně vidět! Mockrát děkujeme, vážíme si vašeho nasazení!


Skupina dobrovolníků z ČSOB

Menší, ale velmi výkonná skupinka dobrovolníků, přišla pomoci s úklidem zahrady koncem listopadu. Péče o zahradu na podzim je náročná a proto i pro ně bylo práce dost - zejména bylo potřeba shrabat listí. Za pomoc velmi děkujeme!


Úklid zahrady se společností Passerinvest

Velký dík patří skupině dobrovolníků ze společnosti Passerinvest, kteří počátkem listopadu 2022 přišli pomoci s pracemi na zahradě Domova. Bylo třeba shrabat listí, odstranit plevel z chodníků, opečovat záhony. Venkovní prostory díky jejich zásahu krásně prokoukly. Děkujeme!


Výpomoc firmy Ipsos, s.r.o. 

Také květiny uvnitř Domova potřebují péči. S tím nám přišla vypomoci skupinka dobrovolnic ze společnosti Ipsos. Květiny přesadily, umyly, otrhaly zvadlé listy.

Péče květinám prospěla a my děkujeme.


Den se společností Edwards

Další skupina dobrovolníků, která nám vypomohla s prací na zahradě, k nám začátkem června 2022 přišla ze společnosti Edwards.

Vypleli záhonky, vyčistili chodníky a poklidili velkou zahradu.

Děkujeme za pomoc!


Údržba zahrady a atria s firmou MeRCK

Začátkem května 2022 pomohla s údržbou zahrady a atria skupina dobrovolnic ze společnosti MeRCK. Vyčistily záhony, zbavily chodníky plevele, upravily petanqové hřiště. Odvedly hodně práce, za což velice děkujeme!


Jarní úklid zahrady se společností Generali

První skupinou, která nám v roce 2022 přišla v rámci dobrovolnického dne pomoci s údržbou zahrady, byla skupina dobrovolníků ze společnosti Generali. Vypomohli nám s údržbou atria a velké zahrady - vypleli záhony, vytrhali plevel z chodníků, připravili ohniště na pálení čarodějnic. Skupina odvedla dobrou práci, zahrada vypadala po jejich práci velmi upraveně. Děkujeme!

kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27
29
30 31 1 2
4
5
6 7 9
12
13 14 15 16
17 18
20
21 22 23
25
26
29 30

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 975 637 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi