Firemní dobrovolnictví v r. 2023

Dobrovolnický den s organizací Mozaiky Platform Dialog 

Podzimní počasí dobrovolníky nešetří, ale přesto se milí dobrovolníci z organizace Mozaiky Platform Dialog nenechali odradit poprcháváním a s nasazením odhodlaně pracovali na velké zahradě Domova, kde pomohli s odklízením listí a úpravou chodníků. 

Jsme rádi, že se jim u nás líbilo a moc děkujeme za pomoc!


Dobrovolnický den se společností Price Fx

Odhodlaní doborovlníci ze společnosti Price Fx se nenechali odradit listopadovým počasím a přijeli pomoci s údržbou zahrady. Vzhledem k množství stromů v zahradách Domova je neustále co uklízet a hrabat a dobrovolníci se toho ujali opravdu s vervou a odhodláním. 

Děkujeme za to!


Dobrovolnický den se společností Generali Česká pojišťovna

Veliká skupina milých dobrovolníků ze společnosti Generali Česká pojišťovna se rozdělila na dva týmy - výletníky a zahradníky. První z nich vyrazil s klienty na příjemný výlet do nedalekého parku u Chodovské tvrze, zatímco druhý tým se pustil do práce na obou zahradách Domova. 

Výlet se rozhodně vydařil a ačkoli počasí nebylo slunečné, měli všichni radost, že nepršelo. Cesta probíhala v příjemném tempu a bylo dost času i na povídání a vzájemné seznamování. Park u Chodovské tvrze má své kouzlo v každé roční době, tentokrát si ho mohli všichni užít v barevném podzimním hávu.

Mezitím se pustil do práce tým zahradníků, kteří precizně upravili záhony i chodníky v atriové i velké zahradě. V odpolední části se k zahradníkům připojili i někteří výletníci a díky jejich hojnému počtu udělali obrovské množství práce. 

Moc děkujeme za příjemné společné chvíle, spoustu práce a milých slov, velice si toho vážíme. Dobrovolníci slíbili, že se příští rok opět vrátí, tak je rádi bereme za slovo a těšíme se!


Dobrovolnický den se společností VIG RE zajišťovna, a. s.

Dobrovolníci ze společnosti VIG RE zajišťovna se sešli v malém počtu, ale o to více odhodlaní a nadšení do práce. Udělali obrovskou spoustu práce při zkrášlování atriové zahrady a údržbě chodníků i záhonů, které s přicházejícím podzimem potřebují neustálou péči. 

Moc děkujeme za pomoc a těšíme se příště!Dobrovolnický den se společností Česká podnikatelská pojišťovna

Dobrovolníci z České podnikatelské pojišťovny přišli ve dvou týmech. První z nich se věnoval úpravě zahrad Domova a druhý se vypravil s klienty na procházku do parku u Chodovské tvrze. 

Počasí bylo přímo ukázkové a pro zahradničení i výlet naprosto ideální, takže se nic nemohlo podařit lépe a klienti i dobrovolníci byli ze společného dne nadšení a plní zážitků. 

Moc děkujeme za spoustu perfektně odvedené práce i radosti, kterou dobrovolnický den přinesl a moc se těšíme na další setkání!

 


Dobrovolnický den se společností IPSOS

Odhodlané dobrovolníky ze společnosti IPSOS naštěstí neodradilo zpočátku deštivé počasí a s chutí se pustili do úpravy záhonů a další zeleně ve velké zahradě Domova. 

Díky jejich pečlivosti a obrovskému nasazení je zahrada opět o něco krásnější a my jim za to moc děkujeme!


Dobrovolnický den se společností DoDo Group SE

Milí a neustále usměvaví zaměstnanci společnosti DoDo Group se do Prahy sjeli doslova ze všech koutů republiky na celofiremní poradu. Neváhali a využili společný volný čas pro dobrovolnický den v DS Chodov a s nadšením pomohli s údržbou zahrady, chodníků i záhonků na obou zahradách Domova. 

Moc nás potěšila jejich ochota i to, jak moc se jim u nás líbilo. Už teď se těšíme, až se k nám vrátí. 

Děkujeme!

 

 


Dobrovolnický den se společností Potten & Pannen – Staněk

První skupina dobrovolníků ze společnosti Potten & Pannen – Staněk dorazila se skvělou náladou a nadšením do práce. Ochotně pomohli s úpravou chodníků a zeleně v atriové zahradě i před vchodem do Domova a to vše s neustálým úsměvem na rtech. 


Jsme moc rádi, že se jim u nás líbilo a už teď se těšíme na setkání s jejich kolegy, kteří k nám přijdou v srpnu.

Děkujeme!


 


Dobrovolnický den se společností Kooperativa pojišťovna

Dobrovolníci z Kooperativa pojišťovny, a.s., se společně s klienty a zaměstnanci DS Chodov vydali na výlet do rozkvetlé Dendrologické zahrady v Průhonicích.

Horké počasí přímo vybízelo k častému odpočinku v altáncích a ve stínu stromů, při kterém si bylo stále o čem povídat. Závěr v podobě sladké tečky v cukrárně byl pro všechny zaslouženou odměnou za nepopiratelný turistický výkon.

Děkujeme dobrovolníkům za milou společnost a těšíme se na další setkání!

 


 


Dobrovolnický den se společností MONETA Money Bank

Původně plánovaný termín návštěvy dobrovolníků z MONETA Money Bank překazilo deštivé počasí, ale na druhý pokus si nemohli vybrat lépe. Slunce příjemně hřálo a dobrovolníci celý den pracovali na zvelebování obvodových chodníků kolem budovy DS Chodov a pomohli také s údržbou technického dvora. 

Moc jim děkujeme za veliký kus precizní práce i za slova chvály, kterými nešetřili. Jsme moc rádi, že se jim u nás líbilo a těšíme se na viděnou!

 


Dobrovolnický den se společností Unibail-Rodamco

Ryze dámský tým nadšených dobrovolnic ze společnosti Unibail-Rodamco nám pomohl s precizní úpravou chodníků i v zahradě i v atriu, s údržbou knihobudky i s natřením mobilních záhonů pro klienty. 

Speciální poděkování náleží historicky nejmladší dobrovolnici Evičce, která veškerou činnost koordinovala z kočárku a ve volných chvílích se jí v zahradě krásně spinkalo :-).

Děkujeme!

 


Dobrovolnický den se společností Kooperativa pojišťovna

Počasí tentokrát od rána přálo práci venku, proto se dobrovolníci z Kooperativa pojišťovny od začátku věnovali úpravě zahrady, chodníků i technického dvora. Měli mezi sebou vášnivé zahrádkáře, bylo vidět, že je práce pro ně zábava a šla jim opravdu od ruky. Už teď se těšíme na jejich další návštěvu a moc děkujeme!Dobrovolnický den se společností Kantar

Silný dopolední déšť z počátku znemožnil venkovní aktivity, proto se doborovolníci ze společnosti Kantar věnovali úklidu v reminiscenčních místnostech a v divadelním sále. Když déšť ustal, přesunuli se na zahradu, kde pečlivě vypleli záhony a zametli chodníky. Na závěr dne vysvitlo slunce, zřejmě jako poděkování za jejich skvělou práci. 

Děkujeme!


Dobrovolnický den se společností Ipsen 

Dobrovolníci ze společnosti Ipsen se na svůj dobrovolnický den velice těšili a s nadšením se vrhli do péče o květiny a zeleň nejen na zahradě, ale také ve vnitřích prostorách DS Chodov. Krásné počasí jim umožnilo příjemnou obědovou siestu na venkovní terase, při které se mohli kochat krásou zahrady i výsledky své práce. 

Moc děkujeme a těšíme se na příště!

 

 

 


Dobrovolnický den se společností Dentsu Czech Republic s.r.o. 

Dobrovolníci ze společnosti Dentsu Czech Republic dorazili v hojném počtu a ve skvělé náladě. S obrovským nasazením připravili zahradu DS Chodov na konání akce Pálení čarodějnic, pomohli s úpravou zeleně v atriu i před vstupem do Domova a nezalekli se ani natírání.

Děkujeme a už teď se těšíme na další setkání!

     

 

Dobrovolnický den se společností Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Dobrovolníci z České podnikatelské pojišťovny, a.s., ochotně pomohli při údržbě atria a zahrady DS Chodov. Přinesli s sebou nejen dobrou náladu a obrovskou chuť do práce, ale také hezké počasí, díky kterému si klienti mohli užít nově upravenou zeleň v tom nejkrásnějším světle.

Moc děkujeme!

 

      

 

kalendář akcí

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 915 943 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi