Firemní dobrovolnictví v r. 2023

Dobrovolnický den se společností Unibail-Rodamco

Ryze dámský tým nadšených dobrovolnic ze společnosti Unibail-Rodamco nám pomohl s precizní úpravou chodníků i v zahradě i v atriu, s údržbou knihobudky i s natřením mobilních záhonů pro klienty. 

Speciální poděkování náleží historicky nejmladší dobrovolnici Evičce, která veškerou činnost koordinovala z kočárku a ve volných chvílích se jí v zahradě krásně spinkalo :-).

Děkujeme!

 


Dobrovolnický den se společností Kooperativa pojišťovna

Počasí tentokrát od rána přálo práci venku, proto se dobrovolníci z Kooperativa pojišťovny od začátku věnovali úpravě zahrady, chodníků i technického dvora. Měli mezi sebou vášnivé zahrádkáře, bylo vidět, že je práce pro ně zábava a šla jim opravdu od ruky. Už teď se těšíme na jejich další návštěvu a moc děkujeme!Dobrovolnický den se společností Kantar

Silný dopolední déšť z počátku znemožnil venkovní aktivity, proto se doborovolníci ze společnosti Kantar věnovali úklidu v reminiscenčních místnostech a v divadelním sále. Když déšť ustal, přesunuli se na zahradu, kde pečlivě vypleli záhony a zametli chodníky. Na závěr dne vysvitlo slunce, zřejmě jako poděkování za jejich skvělou práci. 

Děkujeme!


Dobrovolnický den se společností Ipsen 

Dobrovolníci ze společnosti Ipsen se na svůj dobrovolnický den velice těšili a s nadšením se vrhli do péče o květiny a zeleň nejen na zahradě, ale také ve vnitřích prostorách DS Chodov. Krásné počasí jim umožnilo příjemnou obědovou siestu na venkovní terase, při které se mohli kochat krásou zahrady i výsledky své práce. 

Moc děkujeme a těšíme se na příště!

 

 

 


Dobrovolnický den se společností Dentsu Czech Republic s.r.o. 

Dobrovolníci ze společnosti Dentsu Czech Republic dorazili v hojném počtu a ve skvělé náladě. S obrovským nasazením připravili zahradu DS Chodov na konání akce Pálení čarodějnic, pomohli s úpravou zeleně v atriu i před vstupem do Domova a nezalekli se ani natírání.

Děkujeme a už teď se těšíme na další setkání!

     

 

Dobrovolnický den se společností Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Dobrovolníci z České podnikatelské pojišťovny, a.s., ochotně pomohli při údržbě atria a zahrady DS Chodov. Přinesli s sebou nejen dobrou náladu a obrovskou chuť do práce, ale také hezké počasí, díky kterému si klienti mohli užít nově upravenou zeleň v tom nejkrásnějším světle.

Moc děkujeme!

 

      

 

kalendář akcí

červen 2023
Po Út St Čt So Ne
30
31
1 2 3 4
5
7
8
9 11
12
14
15
16 17 18
19
20
21 22 24 25
27
28
29
30 1 2

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 703 412 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi