FOTOSOUTĚŽ

O nás / Aktuality / FOTOSOUTĚŽ

FOTOSOUTĚŽ

II. ročník fotosoutěže - výherci

Vyhlášení výherců II. ročníku fotografické soutěže, tentokráte s podtitulem a tématem "Domov".

Pro velký úspěch loňského ročníku fotosoutěže vznikl letos ročník druhý. Také tentokrát se do focení zapojili klienti DS Chodov, jejich rodiny, zaměstnanci a také obyvatelé Prahy, zejména Prahy 11. Novinkou letošního ročníku je také účast klientů jiných pražských Domovů pro seniory.

Výběr fotografií a jejich hodnocení měla na starosti komise složená z několika členů a samozřejmě z předsedy – filmového producenta a profesionálního fotografa Michala Kráčmera.

Bylo doručeno celkem 58 fotografií. Všechny fotografie si můžete stále prohlédnout zde na webových stránkách v sekci fotogalerie. V rámci vyhlášení na Zahradní slavnosti byly vyvěšeny v hale Domova a mohly si je tak prohlédnout desítky návštěvníků.

A nyní již k samotným výsledkům.

První cenu získala rehabilitační pracovnice DS Kristýna Bencová za působivý černobílý snímek s názvem „Hledání cesty domů“.

Druhé místo obsadila fotografie s názvem "Pouštění lodiček", jejímž autorem je Naďa Prchalová.

Fotografie autorky Nikoly Šafránkové sice název neměla, ale za to zaujala porotu natolik, že bodově dosáhla na krásné třetí místo.  Číslo této fotografie je 54 a můžete si ji také prohlédnout ve fotogalerii.

Výhercům gratulujeme, všem soutěžícím děkujeme za účast a věříme, že ve třetím ročníku dostaneme mnoho dalších a opět zajímavých fotografií.

Celou fotogalerii naleznete zde.


Fotografická soutěž pro všechny, kteří rádi fotí.

Zúčastněte se opět fotosoutěže, tentokrát již druhého ročníku. Vznikl proto, protože ohlas na první ročník v roce 2021 byl velký, snímků přišlo několik desítek a zapojili se klienti DS Chodov, jejich rodiny, zaměstnanci a také obyvatelé Prahy, zejména Prahy 11.

Tématem pro tento ročník je DOMOV. Cokoliv, co se Vám pod tímto slovem vybaví, je právě to, co bychom chtěli, abyste vyfotili. Fotografie tištěné, scany nči samozřejmě elektronické zasílejte dle instrukcí níže na plakátu.

10. 9. 2022 pak proběhne slavnostní vyhlášení výsledků a předávání odměn a to v rámci VII. Zahradní slavnosti Domova.

Výběr fotografií a jejich hodnocení bude mít opět na starosti komise složená z několika členů a samozřejmě z předsedy – filmového producenta a fotografa Michala Kráčmera.

ZAPOJTE SE TAKÉ!


Publikováno: 15. 9. 2022 Autor: Pavla Masopustová Sekce: Aktuality

Fotoalbum

kalendář akcí

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
28
30
1 2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
17 18
20
21
22 23 24 25
26 27
28
29 30 31 1

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Chodováček

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 577 052 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi