Ježíškova vnoučata

O nás / Aktuality / Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata v DS Chodov opět plní přání - děkujem

Projekt je ralizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Ježíškova vnoučata. 

14. 7. 2023

Další z animoterapeutických návštěv, které klientům DS Chodov umožila finanční podpora ze sbírky Ježškova vnoučata se uskutečnila v pátek 14. 7. 2023. 

Klienty domova D navštívila celá skupina zvířat - pes, poník, kozy, kůzlata, slepice a králík. Klienti s nimi prožili příjemné odpoledne v zahradě Domova, měli možnost si je pohladit, nakrmit je a dozvědět se mnoho zajímavostí o jejich životě a chovu. 

O milou návštěvu samozřejmě nebyli ochuzeni ani klienti, kteří jsou upoutáni na lůžko, zvířata přišla k nim do pokojů a mohli si společný čas užit individuálně. 

Obrovskou radost a nadšení klientů z této návštěvy si můžete prohlédout na fotografiích zde

Moc děkujeme, Ježíškova vnoučata!

 


10. 6. 2023


Velice děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za finanční podporu ze sbírky Ježíškova vnoučata, která umožnila návštěvu zvířecích terapeutů v DS Chodov na pracovišti v Pyšelích. 

Čtyřnozí návštěvníci se rádi nechali pohladit a zpříjemnili klientům pobyt na zahradě.  Navštívit je přišli poník, koza s kůzlátkem a pes a všichni stejnou měrou přispěli k obrovské radosti, která byla patrná z každého pohledu i dotyku. 

Děkujeme!

Více fotografií naleznete zde.


9. 5. 2023

Děkujeme Nadačnímu fondu Českého rozhlasu za finanční podporu v rámci tematické výzvy Zvířecí návštěvy v zařízeních pro seniory. Máme velikou radost, že budeme moci klientům DS Chodov zprostředkovat ještě více obohacujících setkání se zvířecími terapeuty. 


17. 2. 2023

Ještě v těchto dnech putují mezi klienty poslední dárky z projektu Ježíškova vnoučata. Každý tak dostal to, co si přál. Nahlédněte do galerie a podívejte se, kolik radosti projekt přináší.

Fotogalerii najdete na odkazu přímo zde.


9. 1. 2023

Projekt Ježíškova vnoučata opět splnil přání řadě seniorů v Domově. Rozsáhlou fotogalerii z předávání dárků naleznete zde.

Dárcům děkujeme!


V letošním roce se Domov opět zapojil do projektu Ježíškova vnoučata. Jedná se o dobročinný projekt Českého rozhlasu, který vznikl již v roce 2016.

Do internetové databáze projektu Ježíškova vnoučata jsou vložena přání klientů Domova na dárky potřebné, užitečné a samozřejmě také ty pro radost. Kdokoliv si pak může z této databáze na stránkách projektu vybrat dárek, který koupí a doručí do Domova. Obdaruje tak přímo konkrétního klienta, který si věc přál.

Informace o projektu a fotogalerii z průběhu rozdávání dárků naleznete na odkazu zde.


Publikováno: 14. 7. 2023 Autor: Kateřina Svobodová Sekce: Aktuality

kalendář akcí

květen 2024
Po Út St Čt So Ne
29
30
1 2 3 4 5
6 7 8
9
10 11 12
13
14 15 16 18 19
20 21 22 24 25 26
27
29
30 31 1 2

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 955 498 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi