III. Donovalská zahradní slavnost

Druhá zářijová sobota patřila třetímu ročníku tradiční Donovalské zahradní slavnosti, která se konala pod záštitou MČ Prahy 11 a radního hlavního města Prahy Daniela Hodka. Jako zázrakem bylo v tento jediný den nádherné slunečné počasí. Letošní ročník zahajovala paní ředitelka Ilona Veselá společně s Ing. Petrem Jíravou, starostou MČ Prahy 11. Celým dnem nás slovem provázela absolventka FAMU Juliána Silvie.

Hudební program na pódiu odstartovala muzikálová zpěvačka Magda Malá, dále se představilo duo Hardy Marzuki a Jan Szymik s hity skupiny Beatles. Hlavní hvězdou dne byl muzikálový zpěvák Daniel Hůlka a celou akci ukončovala jako již tradičně skupina Dlouhá noc. V přilehlých prostorách probíhaly soutěže pro děti, malování na obličej, kreativní dílna pro malé i velké, bosonohý program od organizace Bosá turistika, o. s., workshop haptických masáží a divadelní představení, kterými organizace FysioArt, o. p. s. dětem zpříjemnila den. Vystoupila i dětská taneční skupina Baby Dance Praha. V divadelním sále S’Est NOIR si návštěvníci mohli udělat radost a pořídit si knihu z burzy nebo se dozvědět prostřednictvím fotografií a videí, co všechno se událo v našem Domově za poslední rok. Nabídka pro návštěvníky byla rozmanitá. Zpestřily ji také stánky s občerstvením, bižutérií, moravským vínem ze sklepů Skalák, pohlednicemi výtvarnice Anny Fábry a nechyběly ani výrobky našich klientů.

Již potřetí nám nezbývá než napsat, že se akce velmi vydařila a náš Domov se opět proměnil v rušné městečko plné zábavy, kde se potkaly všechny generace nejen Jižního Města.

Velké poděkování patří sponzorům, díky kterým se Donovalská zahradní slavnost mohla konat: Semileas, Svítíme zdravě, Tena, AVE-comp, Perfect Distribution, Depend, MK Market, MSV Liberec, Víno Skalák, Vodňanské kuře a ArchiCon plus.

 

Za fotografie děkujeme Jonáši Vohrnovi a za video Lukáši Hytychovi.

 


Fotoalbum

kalendář akcí

květen 2024
Po Út St Čt So Ne
29
30
1 2 3 4 5
6 7 8
9
10 11 12
13
14 15 16 18 19
20 21 22 24 25 26
27
29
30 31 1 2

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 955 547 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi