ŽIVOT VE VTEŘINĚ - FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ

V této sekci naleznete soutěžní fotografie, které jejich autoři doručili do našeho projektu Život ve vteřině aneb fotografie jako způsob komunikace.

Fotografická soutěž pro všechny, kteří rádi fotí.

Zúčastněte se a zašlete nám do soutěže fotografie. Cílem je získat fotografie z jarního a letního období 2021, které mapují život Vás všech. Co Vám udělalo radost, jak žijete, co zajímavého jste prožili, co se Vám líbilo, čím se zabýváte. Zkrátka fotografie z běžného života. Samozřejmě se nemusí týkat covid tématiky (i když mohou…).

V létě (srpen 2021) poté proběhne vyhlášení výsledků a předávání odměn. V případě různých stupňů opatření proti covid včetně uzavření DS máme několik variant, jak vyhlášení provést. Budeme Vás informovat.

Výběr fotografií a jejich hodnocení bude mít na starosti komise složená z několika členů a samozřejmě z předsedy – filmového producenta a fotografa Michala Kráčmera.

ZAPOJTE SE TAKÉ!


EDIT

Do soutěže se zapojilo téměř pět desítek amatérských fotografů, kteří zaslali celkem 137 fotografií. Všechny si můžete prohlédnout v této sekci níže ve fotogalerii.

Slavnostní vyhlášení proběhlo 2. 9. 2021 v rámci Zahradní slavnosti Domova. Zahájení se ujala paní ředitelka Ilona Veselá společně s panem Petrem Jiravou, radním městské části Prahy 11. Výherce pak ocenil spolu s paní ředitelkou také pan Patrik Nacher, zastupitel hlavního města Prahy a pan Michal Kráčmer, profesionální producent a fotograf, který soutěž zaštítil a ujal se předsednictví poroty.

Tři hlavní výherci dostali dárkový balíček, ale ani ostatní soutěžící neodešli s prázdnou a obdarovali jsme je dárkovou taškou. Odpolednem provázel pan Alexander Hemala. Z hudebních kapel jsme si mohli poslechnout skupinu Jakodoma a Živá huba či využít doprovodných programů.

Krásně strávené odpoledne podtrhla radost výherců a úsměv na tváři ostatních soutěžících.

DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST!


Závěrem e-mail, který nám přišel po skončení soutěže od jednoho z hlavních výherců

Vážení přátelé,

děkuji pořadatelům "Donovalské zahradní slavnosti" za skvělou organizaci a možnost prožít hezké odpoledne.

Vážím si velice ocenění ve fotografické soutěži "Život ve vteřině".

O starých lidech se někdy říká, že se rádi vrací do doby svého dětství.  U mě to platí takřka doslova.

Fotografoval jsem a vyvolával fotky již v době svého dětství, asi od dvanácti let. 

Vrátil jsem se aktivně k tomuto koníčku až nyní v důchodovém věku. (Také se říká, že stará láska nerezaví).

Jsem rád, že jsem mohl přispět pořadatelům svou troškou do mlýna.

S úctou a pozdravem

B. S.


Fotoalbum

kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27
29
30 31 1 2
4
5
6 7 9
12
13 14 15 16
17 18
20
21 22 23
25
26
29 30

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 976 945 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi