Ježíškova vnoučata

V letošním roce se Domov opět zapojil do projektu Ježíškova vnoučata. Jedná se o dobročinný projekt Českého rozhlasu, který vznikl již v roce 2016.

Do internetové databáze projektu Ježíškova vnoučata jsou vložena přání klientů Domova na dárky potřebné, užitečné a samozřejmě také ty pro radost. Kdokoliv si pak může z této databáze na stránkách projektu vybrat dárek, který koupí a doručí do Domova. Obdaruje tak přímo konkrétního klienta, který si věc přál.

Klienti si přáli širokou škálu dárků a dárečků - maličkosti jako je polštářek, korále či křížovky, dále zážitky v podobě návštěvy toho, koho by chtěli vidět na vlastní oči (například Trio Ivana Hlase, Adama Plachetku), ale také věci potřebné - kosmetiku, drogerii, oblečení.

Již podruhé jsme mezi přání zařadili také přání hromadná - přání skupiny klientů. Zde se objevilo například přání v podobě kuchyňského náčiní do "kroužku kuchařek" a nebo velmi oblíbené ukázky zvířat - papoušků, dravců, surikat. A také letos možná přijde i kouzelník :-)

Postupně zde ve fotogalerii najdete záznamy z předávání dárků.


Fotoalbum

kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27
29
30 31 1 2
4
5
6 7 9
12
13 14 15 16
17 18
20
21 22 23
25
26
29 30

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 977 014 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi