Chodovská šipka

Ve středu 12. 10. 2022 proběhl v Domově další, tentokrát již 13. ročník tradiční soutěže Chodovská šipka – hod šipek na terč.

Slavnostního zahájení se ujala stejně jako v předchozích letech paní ředitelka Ilona Veselá společně s organizátorkou Slávkou Slivoňovou. Přivítaly všechny soutěžící a popřály jim hodně zdaru v klání.

Do turnaje se opět zapojilo deset týmů hráčů z domovů pro seniory z Prahy a Středočeského kraje. Soutěžit mohli také ti, kdo hráče doprovázeli – většinou aktivizační pracovníci jednotlivých domovů a to v tzv. soutěži doprovodů. Zapojili se s chutí všichni.

Turnaj se nesl v duchu zdravé soutěživosti a dobré nálady. Příjemně strávený sportovní den po výborném obědě završilo očekávané vystoupení zpěváka Stanislava Hložka v divadelním sále Domova.

Tým hráčů DS Chodov si vedl velmi dobře a vybojoval třetí příčku a bronzovou medaili.  První místo, pohár, diplom a dárkový balíček si odvezl tým hráčů z DS Pod Kavčí Skálou.

Sláva vítězům a čest poraženým!

Děkujeme partnerům a sponzorům akce – společnostem Depend a Wizard s.r.o.

Těšíme se již nyní na další ročník.


Fotoalbum

kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27
29
30 31 1 2
4
5
6 7 9
12
13 14 15 16
17 18
20
21 22 23
25
26
29 30

představení domova

Virtuální prohlídka

Časopis Listy z domova

archiv časopisu

Člen APSS ČR

APSS ČR logo

1 975 662 návštevníků webu
zřizovatel
Praha
partneři

Logo partnera Praha Logo partnera Mezi námi Logo partnera Europlasma Logo partnera Rigalli Logo partnera Kaleido Logo partnera Semileas Logo partnera PD Logo partnera Kimberly Logo partnera Tena Logo partnera Hartmann Logo partnera Mladí duchem Logo partnera Fysi